× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مرکب بنفش

نوع اثر : کتاب

ناشر : موج کتاب

نویسنده :

گوینده : مژده شبان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 18,000 تومان

خلاصه اثر

مُرکب بنفش آنجا که عاشقانه های زنی غمگین به نام ماه سلطان را از فراق یار سفر کرده اش یحیی میرزا تقریر می کند؛ شاید بغض فرو خورده و عشق های حسرت شده ی زنانی را می نگاردکه رج به رج همه ی عاشقی شان را در نقش های شکارگاه و لچک و ترنج قالی ها بافته اند. و رد دوست داشتن هایشان را با چشم های اشکبار و گیس های بافته زیر چارقدهای سفید و روبندهای توری در تاریخی پرتنش گم کرده اند...

رمان مرکب بنفش در قالب نامه روایت می شود، نامه هایی که از سوی دلدار به عاشق نوشته می شود و بنا به دلایلی که در رمان می خوانیم هرگز به شخص مورد خطاب (یحیی میرزا) ارسال نمی شود.

نامه ها از سوی زنی به نام ماه سلطان نوشته شده است که سالهای ۱۲۷۵ الی ۱۲۸۵ خورشیدی را دربر می گیرد و به اواخر وزارت امیر کبیر و قتل وی تا جنبش مشروطه و سرکوب آن توسط حکومت وقت اشاره دارد.

کتاب صوتی

18,000 تومان

حجم : 266.0 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 291 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات