3 / 4.7

بی خانمانی که میلیاردر شد

18 اصل جذب ثروت و ایجاد فرصت نامحدود


دانلود کتاب بی خانمانی که میلیاردر شد

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 214
15,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

در کتاب بی خانمانی که میلیاردر شد، آندرس پیرا به همراه جو ویتالی(بازیگر فیلم معروف راز)، شما را با هجده اصل اساسی و مهم برای کسب ثروت و ایجاد فرصت نامحدود در آشنا می کند. آندرس یکی از موفق ترین سرمایه گذاران املاک در تایلند است و شرکت او به اسم Condos & Homes موفقیت بسیاری کسب کرده است.

او با الهام گرفتن از تغییرات گسترده زندگی خود، در این کتاب تمام تجربیات و درس هایی که از مسیرش گرفته است را به شما یاد می دهد. او از یک فرد بیکار و بی خانمان که شب ها در سواحل تایلند می خوابید و پول غذای خود را نداشت، به یکی از میلیاردران تایلند تبدیل شده است.

این هجده اصل، ترکیبی از تمام درس ها و تجربه هایی است که آندرس پیرا از مربیان ماهر و با تجربه ی خود از جمله جک کنفیلد، برایان تریسی و باب پراکتور گرفته است. آموزش های این میلیاردر موفق کاملاً اثبات شده هستند و بررسی های داستانی کسب و کارهای موفق که برای هر اصل درنظر گرفته شده است، به شما ثابت می کند که این اصول واقعی هستند و نتیجه می دهند.

نکته ی جالب در مورد این کتاب این است که هر اصل شامل تمرینات عملی می باشد که می توانید انجام دهید و پیشرفت خود را پله به پله ببینید. شما با خواندن و عمل کردن به تمرینات این کتاب می توانید به هرکسی که می خواهید تبدیل شوید، هرکاری که می خواهید بکنید و هرجایی که می خواهید بروید. افراد موفق و ثروتمندی مانند دبی آلن، گی هندریک، باب پراکتور، و جک کنفیلد خواندن این کتاب را پیشنهاد کرده اند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 214

کنگره : ‏‫HF 5386‮‬

دیویی : ‏‫650/1‮‬

کتابشناسی ملی : 5963331

شابک : ‏‫‭978-622-6264-46-4‬

سال نشر : 1398

نظرات