× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نانو کتاب قانون 5 ثانیه

زندگی، کار و اعتماد به نفس تان را با نیروی شجاعت متحول کنید

نوع اثر : کتاب

ناشر : سبکتو

نویسنده :

گوینده : راضیه اسدی

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خلاصه اثر

کتاب قانون ۵ ثانیه ای، یک کتاب راهنمای تاثیرگذار برای اقدام کردن، تغییر رفتارها و زندگی با ترس کمتر و شهامت بیشتر است. راه حل های ارائه شده در این کتاب را می توانید به راحتی به ذهن بسپارید، بدون هیچ زحمتی بکار ببرید و تاثیرات فوری آن ها را مشاهده کنید. هر کسی می تواند این راه حل ها را بکار ببرد، کنترل زندگی خود را در دست بگیرد و با اعتمادبه نفس به سمت فردایی روشن تر گام بردارد.

مل رابینز، مجری تلویزیون و مفسر شبکه سی ان ان، سخنران انگیزشی و ویراستار مجله موفقیت است. کتاب قبلی او به نام" خوبم گفتن را تمام کن" یکی از پرفروش ترین کتاب ها بود و به روانشناسی بدست آوردن خواسته ها پرداخته است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب ها برایتان باز می کند. نانوکتاب ها خلاصه ای ۳۶۰ درجه ای از کتاب ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می دهند. با نانوکتاب ها همیشه خلاصه ای کوتاه و مفید از کتاب های مورد علاقه تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب ها شما را با کتاب های جدید آشنا می کنند.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 23.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 24 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات