× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نانو کتاب آیا من بیش از حد زیرک هستم؟

گفتگویی بی پرده در باره یک شورشی در دنیای کسب و کار

نوع اثر : کتاب

ناشر : سبکتو

نویسنده :

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خلاصه اثر

این کتاب بخشی از زندگی سام زل و آنچه که در کسب و کارش گذرانده است. اینکه چطور زمینه جدیدی در املاک ایجاد کرد و چطور با ۲ دوره بحران اقتصادی، توانست شرکتش را در یکی از گران ترین معاملات تاریخ بفروشد.

سام زل (Sam Zell) کارآفرین و سرمایه گذار، شرکت «گروه سرمایه گذاری ایکوئیتی» را در سال ۱۹۶۸ تاسیس کرد و همچنان مدیریت آن را به عهده دارد. او می گوید: «تا امروز هیچ کس بدون حیرت از سخنان من، جلسه ای را ترک نکرده است. (من) صریح، رک و اغلب بی پرده صحبت می کنم. آیا من بیش از حد زیرکم؟ این آخرین جمله من است وقتی پیامی که به نظرم کاملا بدیهی است را می رسانم.»

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب ها برایتان باز می کند. نانوکتاب ها خلاصه ای ۳۶۰ درجه ای از کتاب ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می دهند. با نانوکتاب ها همیشه خلاصه ای کوتاه و مفید از کتاب های مورد علاقه تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب ها شما را با کتاب های جدید آشنا می کنند.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 22.9 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 27 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات