× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نانو کتاب کار عمیق

قوانینی برای تمرکز در جهانی بدون تمرکز

نوع اثر : کتاب

ناشر : سبکتو

نویسنده :

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خلاصه اثر

در دنیای امروز تمرکز یکی از ویژگی های مهم برای رسیدن به موفقیت است. وقتی شما کاری را با تمرکز انجام می دهید علاوه بر اینکه وقت کمتری را برایش صرف می کنید، بهترین نتیجه را هم از آن می گیرید. اما در دنیای امروز تمرکز کردن تبدیل به امری سخت و گاهی غیرممکن شده است. در این نانو پروفسور کال نیوپورت توضیح می دهد که چطور با چند فعالیت ساده می توانید تمرکز را بخشی از زندگی روزمره تان کنید.

کال نیوپورت استاد دانشگاه علوم رایانه ای در دانشگاه جورج تون است. او به عنوان نویسنده ای که روی تاثیر فناوری بر جامعه متمرکز است، شناخته می شود. کال بیش از ۶ کتاب و چندین تحقیق و نظریه در مورد کار عمیق و کم کردن دیجیتال در زندگی دارد.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب ها برایتان باز می کند. نانوکتاب ها خلاصه ای ۳۶۰ درجه ای از کتاب ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می دهند. با نانوکتاب ها همیشه خلاصه ای کوتاه و مفید از کتاب های مورد علاقه تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب ها شما را با کتاب های جدید آشنا می کنند.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 25.5 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 25 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات