× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 4

خاطرات مستر همفر

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : ساناز شیرین زاده

صفحات کتاب : 216

کنگره : ‏‫‬‭UB271‭‬ ‭

دیویی : ‏‫‭327/120924

کتابشناسی ملی : 6178953

شابک : ‫‬‭978-622-712613-6

سال نشر : 1399

خلاصه اثر

بخش اول که از هفت قسمت تشکیل شده است شامل تهمت های جاسوس بریتانیایی است. آنها توسط بریتانیا به منظور نابودی اسلام طراحی شده اند.

بخش دوم به این موضوع می پردازد که چگونه بریتانیا به طرز موذیانه ای برنامه های خائنانه خود را در کشورهای مسلمان عملی کردند، چطور دولتمردان را گول زدند، چگونه عذاب های غیرقابل تصور تلخی را به مسلمانان تحمیل کردند و نیز چگونه آن ها کشورهای هند و عثمانی را نابود کردند.

چگونگی حمله یهودیان و بریتانیا به اسلام با نقل قول هایی از کتاب حقیقت الیهود بیان شده است، که توسط فواد بن عبدالرحمن روفایی نوشته شده و توسط مکتبه صحابه الاسلامیه در کویت - صفات - سلیمیه چاپ شده است. این بخش از کتاب ما با اسناد تأیید شده، مسلمانان فقیری را که به دام وهابیان گرفتار شده اند، بیدار می کند و به حمایت از نوشتارهای علمای اسلام خواهد پرداخت.

کتاب الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 2.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 305

موضوعات

فهرست

مقدمه
پیشگفتار
بخش یک
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
بخش دو: دشمنی بریتانیا بر علیه اسلام
بخش سه: خلاصه کلام
نتیجه گیری

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات