× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

عشق پایدار

راهنمای غنا بخشیدن به روابط

نوع اثر : کتاب

ناشر : پیکان

نویسنده :

مترجم : مهدی قراچه داغی

ارائه دهنده : موج کتاب

گوینده : آرش نصیرپور

صفحات کتاب : 144

کنگره : ‏‫‬‭HM1106‭/گ‌4ع‌5 1377

دیویی : ‏‫‬‭158/2

کتابشناسی ملی : ‭م‌77-4229

شابک : 964-6229-80-8‬‏‬

سال نشر : 1399

دریافت این اثر

کتاب صوتی 15,000 تومان

خلاصه اثر

برای مهر ورزیدن و محبت دیدن، به مهر بی چشم داشت نیاز داریم. باید بی توقع و بی تکلف باشیم.

این عشق نامشروع تنها یک آرمان نیست بلکه چیزی است که به کمک تمرین می توانیم بدان برسیم. راز رسیدن به این مهم دوست داشتن خویشتن است. هم چنانکه در مهر ورزیدن به خویشتن رشد می کنیم، توانایی ما در داد و ستد مهر خود به خود رشد می کند.

وقتی مثبت باشیم و دیگران هم ما را دوست بدارند، می توانیم بدون قید و شرط دوست بداریم. دشواری زمانی بروز می کند که احساس منفی و دوست نداشتنی بودن، می کنیم، و در این زمان دریافت مهر و حمایت از دیگران دشوار می شود اما وقتی متوجه درون خود شویم و مهر و حمایت از درون به خود ارزانی نماییم.

کتاب عشق پایدار به روشنی نشان می دهد که چگونه احساسات منفی به جا مانده از گذشته ها بر توانایی ما برای دوست داشتن خود و دیگران اثر می گذارد.

در این کتاب ساده و مفید با شیوه های عملی برای غنی کردن روابط زناشویی خود، برای مهر ورزیدن بیشتر و برای ارتباط و همکاری بیشتر آشنا می شویم.

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 236.1 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 263 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات