× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نانو کتاب 10 درصد بیشتر خوشحال باش

چگونه ندای درونم را مهار کردم و استرسم را کاهش دادم

نوع اثر : کتاب

ناشر : سبکتو

نویسنده :

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خلاصه اثر

۱۰ ٪ بیشتر خوشحال باش، با توضیح جدیدترین تحقیقات در زمینه تاثیر مراقبه روی ذهن و جسم از هنر باستانی مراقبه رمز گشایی می کند. از آن مهمتر، این کتاب ثابت می کند، مراقبه چقدر می تواند برای مقابله با استرس و هرج و مرج زندگی مدرن مفید باشد. این کتاب برنده جایزه تاثیرگذارترین کتاب سال و از پرفروش های نیویورک تایمز بوده است.

دن هریس، مجری چندین برنامه تلویزیونی آمریکا از جمله Nightline و ABC News است. او از سراسر جهان از جمله جنگ های افغانستان و عراق گزارش تهیه کرده و جوایز و تقدیرنامه های فراوانی در عرصه خبرنگاری دریافت کرده است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب ها برایتان باز می کند. نانوکتاب ها خلاصه ای ۳۶۰ درجه ای از کتاب ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می دهند. با نانوکتاب ها همیشه خلاصه ای کوتاه و مفید از کتاب های مورد علاقه تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب ها شما را با کتاب های جدید آشنا می کنند.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 22.1 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 25 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1