1 / 3

چهار اثر از فلورانس

موضوعات


خرید کتاب چهار اثر از فلورانس

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 87.7 مگا بایت
7,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، در حقیقت دربردارنده چهار کتاب از این نویسندۀ تواناست که در یک مجموعه جمع آوری شده است. این کتاب ها حاوی: بازی زندگی و چگونگی آن، کلام تو عصای معجزه گر توست، در مخفی موفقیت و قدرت کلام است. چهار اثر افلورانس اسکاول شین، یکی از برترین کتاب ها برای آغاز به مثبت اندیشی و دگرگونی است.

فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (Four complete books) می گوید آن چیزی که در زندگی مان اسم محدودیت برایش نام گذاری کردیم، در حقیقت حصاری است که خودمان، دور خودمان گذاشتیم. اگر تصور می کنید که به یکسری درخواست ها در زندگی دست پیدا نمی کنید زیرا پول یا اسباب لازم ندارید، همان خواهد شد. ولی اگر در بدترین وضعیت ممکن باشید و آرزوهایتان را مشاهده کنید، بی شک به آن خواهید رسید. زیرا کلام می تواند زندگی ما را دگرگون کند.

شاید آن را ساده نگاه کنیم و بگوییم که سخن اثری بر زندگی ما ندارد. ولی همین جملات به تعبیر ساده می تواند تحولی عظیم در زندگی ما خلق کنند.

همه ی نعمت های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا مجدد آن ها را به بهشت برگردانند. این واقعیت بازی زندگی برای زیبایی های خلقت است. برای خیلی از اشخاص، زندگی مانند میدان رزم است، ولی حقیقت اینگونه نیست و زندگی اکثرا مانند به یک بازی است.

در واقعیت اگر ما به بعضی از پیش آمدها غیرطبیعی و ماورایی که از ژرفا جان مان منشا می گیرند، باور نداشته باشیم، به هیچ عنوان قادر نخواهیم بود که در این بازی پیروز شویم. اگر ما به جهان بدی و نفرت بدهیم امکان ندارد خوبی و عشق بگیریم و یا بالعکس اگر عشق بدهیم، امکان ندارد جز آن به دست آوریم. همچنین در مقابل دروغ، تقلب و دیگر صفات اخلاقی به همان صورت و همان مقدار نصیبمان می شود. اکنون از همه مهمتر این است که ما چطور از هر یک از بازی های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار بگیریم.

فلورانس اسکاول شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند مشهور و معروف آمریکایی بود. او علم الهی را آموزش می داد و از این راه توانست گره از مشکلات و گرفتاری های زندگی اشخاص زیادی باز کند و سعی می کرد تا پیام معنویت را به مردم دنیا برساند. کتاب های او به زبان های گوناگونی ترجمه شد و در اختیار عموم قرار گرفته است.

فلورانس می گوید: هر آنچه آدمی حس کند و یا به درستی تصور کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد و جز به جز در عرصه زندگی نمایان می شود. جز شک و ترس، هیچ چیز نمی تواند بین انسان و عظیم ترین آرزوها یا مرادهای دلش فاصله بیاندازد. اصولاً هر گرفتاری نتیجه ذهنی آشفته است. شر زاییده توهمات غلط اشخاص است و نتیجه باور به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. فقط آن چیزهایی را به خود جذب می کنید که بسیار به آن فکر می کنید.


در بخشی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می شنوید:
شادمانی انسان در ارتباط با شادمانی و موزون بودن آن است و هر چقدر این مورد بیشتر باشد، انسان از سلامتی بیشتری برخوردار است. ناراحتی های جسمی و روحی ما ناشی از تخطی از قانون معنویت است. اگر انسان تصور خود را تغییر دهد از بسیاری از ناراحتی ها در امان خواهد بود. انسان باید خود را چنان ببیند که خدا او را می بیند و اگر بتواند دیدگاه خود را نسبت به خود تغییر دهد، بیماری و درد و ناراحتی از او دور خواهد شد. برای بهبود سلامتی می توانید از این جملات تاکیدی بهره ببرید:
- من خستگی را منکر می شوم، زیرا از هیچ چیز خسته نمی شوم.
- در ملکوت سعادت جاودانه و شگفتی های بسیار و شادمانی های اعجاب انگیز زندگی می کنم.
- بدن من نور است، بدون زمان، خستگی ناپذیر، بی تولد و بی مرگ.
- نور خدا بر سلول های تنم می تابد و برای سلامتی خود سپاسگزارم.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب