× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

شرمنده نباش دختر

خلاصه ای از کتاب

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : موسسه شنیدار نگار نوین

گوینده : فاطمه مهربان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 5,000 تومان
برچسب ها: زنان موفقیت

خلاصه اثر

کتاب شرمنده نباش دختر، یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف

جدیدترین اثر ریچل هالیس، نویسندۀ کتاب پرفروش خودت باش دختر، شما را در راه رسیدن به رویایتان و موفقیت هایی که قرار است در زندگی کسب کنید، یاری می کند.

اکثر زنانی که کتاب شرمنده نباش دختر را برای خواندن انتخاب می کنند جست و جوگر هدف هستند؛ جست وجوگر طلا نه، جست وجوگر هدف. یعنی شما یک هدف یا یک رؤیا دارید که همیشه در قلبتان بوده و دنبال انگیزه و توصیه هایی هستید که کمک تان کند تا رو به جلو حرکت کنید، اما در میان زنان، ممکن است زنانی باشند که ندانند این ماجرای هدف و به دنبال هدف رفتن چیست و چطور عمل می کند، چون آن ها از آن مدل آدم هایی نیستند که خیلی به دنبال اهدافشان باشند.

آن ها به این نتیجه رسیده اند که این خصوصیت در ذاتشان نیست؛ عده ای تحت تأثیر محیط و فرهنگی که در آن بزرگ شده اند چنین فکری می کنند و عده ای به دلایلی دیگر. حتی عده ای هستند که آرزو می کنند کاش هدفمند باشند، اما امید چندانی ندارند.

کتاب صوتی

5,000 تومان

حجم : 23.2 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 24 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات