کتاب محرمانه با همسران

مهارتهای روابط زناشویی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی

صفحات کتاب : 133

خلاصه کتاب محرمانه با همسران

معرفی کتاب محرمانه با همسران

مهارت های روابط زناشویی

حالات متفاوت زن و مردم در روابط زناشویی باعث خواسته هایی مشترک می شود که آن ها را سوق می دهد به سمت زناشویی. دانستن اطلاعاتی خاص در این مورد منجر به پرورش احساسات و عاطفه بین زوجین می شود.

 کتاب حاضر به بیان نیاز انسان به ازدواج از ابعاد مختلف میپردازد و اصولی را که محبت را در خانواده بیشتر میکند را تبیین می کند. از خصوصیات این اثر تشریح روابط همسران در چارچوب خصائص و موازین اخلاقی و بیان احکام زناشویی است.

بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط زناشویی و عاطفی بین همسران، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد که با مطالعه این کتاب امید است که بسیاری از مشکلات زوج های جوان مرتفع گردد.

همچنین محرمانه با همسران می کوشد علاوه بر سخنان عملی و تجربی پزشکان و روانشناسان، از کلمات و احادیث نورانی اهل بیت(ع)نیز تا جایی که امکان دارد استفاده کند تا بر همگان روشن شود که دین اسلام، نه تنها هیچ یک از مسائل زندگی انسان را نادیده نگرفته بلکه برای آن ها برنامه هایی تنظیم نموده که رعایت دقیق تر آن به دین داری و سعادت بیشتر بشر کمک می کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها محرمانه با همسران

مشخصات کتاب محرمانه با همسران

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 133

کنگره : ‏‫‬‭‭HQ31‏‫‬‭/ف2م3 1391

دیویی : ‏‫‬‭‭613/96

کتابشناسی ملی : ‏‫‎1‎8‎9‎1‎1‎2‎8‬

شابک : ‫‭978-964-8775-00-6‬

سال نشر : 1391

نظرات درباره محرمانه با همسران