1 / 3

رد پای نور (جلد دوم)

ازدواج؛مشکلات و راهکارها

موضوعات


خرید کتاب رد پای نور (جلد دوم)

نوع محصول: کتاب چاپی
17,000 تومان 21٪
13,430 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

نظرات استاد درباره ضرورت ازدواج و تشکیل خانواده + مشکلات و راهکارهای پیش روی این مسأله


این کتاب شامل سه فصل است؛ فصل اول، (در کلاس درس) که به ترتیب به (ضرورت ازدواج) که بیشتر جواب کسانی که برای تشکیل خانواده إن قلت میاورند، می باشد. (آموزش های قبل و بعد از ازدواج) مربوط به زندگی و ازدواج خود مؤلف است که با حضور و راهنمایی حاج آقای صفایی همراه بوده است. بعد هم به (مشکلات و راه کارها) پرداخته است. این بخش همانگونه که از اسمش پیداست به مشکلاتی که در زندگی رفقای مولف وجود داشته است و نقطه نظراتی که استاد صفایی به آن ها پرداخته گردآوری شده است.
آخر فصل اول هم به معیارهایی برای (وساطت و اصلاح) از نظر آقای صفایی پرداخته است.

فصل دوم مصاحبه ای با خانم حق بین، همسر مرحوم استاد که تحت عنوان (جستارهایی از زندگی خانوادگی استاد) ذکر شده است.

سومین و آخرین فصل هم (زیر یک سقف بلند) داستان زندگی مولف، بعد از رحلت آقای صفایی است و در پایان هر داستان مثل دفتر اول یکی دو جمله از کتاب های استاد برای نورانیت و استناد آورده شده است.

گزیده ای از کتاب رد پای نور (جلد دوم):
بیشتر آنچه که بدی و مشکل ازدواج قلمداد می شود، مثل سختی ها و برخوردها و توقع ها و انتظارها و درگیری ها و گرفتاری ها، در واقع همین بدی ها، خوبی ها و میوه های خوب ازدواج هستند. این آدمی است که باید از حادثه ها، از برخوردها و از درگیری ها بیاموزد و از آنچه که آموخت، راهش را مشخص نماید و بر حماقت و اشتباه خود پافشاری نداشته باشد. آدمی می تواند حتی از بن بست ها بیاموزد که راه کجاست و چگونه باید بازگشت...

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : رد پای نور

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات