کتاب در مکتب مصطفی

الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل های مردمی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی

صفحات کتاب : 104

خلاصه کتاب در مکتب مصطفی

معرفی کتاب در مکتب مصطفی

 کتاب در مکتب مصطفی جستاری علمی در سیره تربیتی شهید مدافع حرم, مصطفی صدر زاده به عنوان الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل های مردمی

کتاب در مکتب مصطفی؛ جستاری علمی درباره سیره تربیتی شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده، به عنوان الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل های مردمی است که در واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده است.

در مقدمه کتاب در مکتب مصطفی آمده است: «مسجد در مکتب روح الله همیشه در این ۴ دهه منشا اتفاقات بزرگ بوده است. حالا سربازان روح الله در مساجد خود صاحب مکتب شده اند. هر کدامشان نیازهای به روز انقلاب و نظام را می شناسند و پاسخی درخور و فعال ارائه می کنند. کارهای روزی زمین مانده نظام را به دوش می گیرند و گمنامانه و در غربت، نهضت خمینی را به پیش می برند. نمونه آخرینش مکتب مصطفی صدرزاده در مسجد امیرالمومنین (ع) است.

مکتب مصطفی در مسجدش، نمونه کوچکی از مکتب حضرت مصطفی (ص) در مسجد النبی است. مصطفی زندگی اش وقف مسجد و کار با مردم بود. از کار عملی تا کار امنیتی در محله اش و در آخر تربیت و اعزام نیرو برای مبارزه با لشکر اسلام آمریکایی در این مسیر خود جلودار و در خط مقدم است.

مکتب مصطفی در میانه میدان تقابل جبهه حق و باطل است نه صرفا در داخل مرزها که اکنون در پشت مرزهای اسرائیل -نماد جهان مستکبرین در قرن معاصر- هماورد می طلبد. مکتب مصطفی (ص) زنده و پویا به پیش می رود تا پرچم «لا اله الا الله» بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآید.»

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 104

کنگره : ‏‫BP52/66‭‬ ‭/ص4‏‫‬‬‮‭د4 1398

دیویی : ‏‫‬‬‮‭297/996

کتابشناسی ملی : 5600610

شابک : 978-622-95549-2-0

سال نشر : 1398

نظرات