کتاب آموزش مصور احکام

طبق فتاوای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دام ظله (مجموعه مسائل و استفتائات پیرامون احکام تکلیف، طهارت، وضو، غسل و... )

3 از 1 نظر

کتاب چاپی آموزش مصور احکام

صفحات کتاب : 431

معرفی کتاب آموزش مصور احکام

 کتاب آموزش مصور احکام رساله توضیح المسائل طبق فتاوای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دام ظله (مجموعه مسائل و استفتائات پیرامون احکام تکلیف، طهارت، وضو، غسل و... )به صورت رنگی و مصورکتاب آموزش مصوّر احکام، طبق فتاوای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دام ظلّه، درباره مجموعه مسائل و استفتائات پیرامون احکام تکلیف، طهارت، وضو، غسل، تیمّم، نماز، مسجد و روزه با توضیحات تصویری، جدول و اینفوگرافیک است که به کوشش مؤسسه فرهنگی- هنری اطلس تاریخ شیعه (کانون نشر احکام) تهیه و تنظیم شده است و توسط انتشارات فقه روز وابسته به انتشارات انقلاب اسلامی برای نخستین بار با سبکی متفاوت و جذاب برای کلیه گروه های سنی چاپ و عرضه می شود.

فراگیری تکالیف شرعی و احکام اسلامی در زوایای مختلف زندگی - به ویژه اموری که همه روزه با آن سروکار داریم- یک ضرورت و وظیفه دینی برای عمل است؛ عملی که ضامن سعادت، جلب رحمت الهی و کامیابی دنیوی و اخروی است.

از این رو کاربرد روش های نو و جاذبه های نوشتاری و هنری در عرضه ی مسائل مورد نیاز، برای یادگیری «باید و نبایدهای عملی»، بیش از دیگر امور اهمیت دارد. آموزش مصور احکام مجموعه مسائل و استفتائات پیرامون احکام تکلیف، طهارت، وضو، غسل، تیمم، نماز، سجده و روزه است که با استفاده از تصاویر و با رویکرد آموزشی در اختیار خوانندگان قرار می گیرد.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آموزش مصور احکام

مشخصات کتاب آموزش مصور احکام

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 431

کنگره : ‏‫‭BP183/9‏‫‭/خ2آ8 1393

دیویی : ‏‫‭297/3422

کتابشناسی ملی : ‏‫ 3485435‬

شابک : 978-600-93133-6-5

سال نشر : 1393

نظرات درباره کتاب آموزش مصور احکام