کتاب ادموند (جلد اول)

اولین رمان عاشقانه مهدوی

3 از 1 نظر

ناشر: یقظه

نویسنده:

کتاب چاپی ادموند (جلد اول)

معرفی کتاب ادموند (جلد اول)

کتاب ادموند (جلد اول) اولین رمان عاشقانه مهدوی/ ادموند, نخبه انگلیسی عاشق ملیکا, مسلمان می شود و تحت فشار صهیون قرار می گیرد.

شخصیت اصلی این داستان شخصی به نام ادموند است، ادموند پارکر، جوانی مسیحی از خانواده ای بسیار معروف و سرشناس انگلیسی، دکترای رشته حقوق و از دانشجویان نخبه است. رؤیاهای وحشتناکی گاه گاه به سراغش می آید که معنی آن ها را نمی فهمد، گاهی اوقات احساس می کند عیسی مسیح (ع) در آن خواب ها برای نجاتش می آید، پس بر آن می شود که به جستجوی حقیقت آن ها بپردازد اما کسی نمی تواند کمکش کند تا اینکه دست سرنوشت او را به سویی سوق می دهد و ادموند در مسیر سختی برای یافتن حقیقت واقع می شود.

در مسیر دشوار رسیدن به حقیقت، دختر جوان مسلمانی سر راهش قرار می گیرد که برای او نشانه ای می شود از جانب خداوند، نشانه ای حاکی از عشق عمیق و پیوند قلبی او به اسلام، پس تصمیم به ازدواج با ملیکا و مشرّف شدن به دین اسلام می گیرد که همین مسئله سرآغاز بزرگ ترین دردسر زندگی اش می شود.

در جریان اتفاقاتی با فشار دست های پنهان صهیونیسم مجبور به جدایی از همسرش می شود و تا نزدیکی مرگ می رود اما معجزه ای او را به زندگی برمی گرداند و در دلش امید دارد که روزی عشقش را دوباره پیدا می کند. بعد از گذشت دو سال فراق و جدایی، موقعیتی فراهم می شود که از انگلستان فرار کند و برای یافتن همسرش به ایران بیاید، اما در ایران متوجه می شود که باید به عراق سفر کند....

ادموند، نماد همه انسان های آزاده و متدینی است که برای یافتن نور حقیقت و آن یگانه منجی موعود از مسیرهای صعب العبور می گذرند تا خود را به آن آخرین حجّت خداوند بر روی زمین برسانند و چه بسا که در این راه متحمل رنج های فراوان شوند اما عشق سوزان و چشمه جوشان ایمانشان به آن حضرت، آن ها را در رسیدن به این هدف نهایی یاری می رساند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ادموند (جلد اول)

مشخصات کتاب ادموند (جلد اول)

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : ادموند

کنگره : ‏‫PIR8336‭‬ ‭/‮الف‬436‏‫‭‮الف‬4 1398

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 5600640

شابک : ‫‭978-600-7484-66-1

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب ادموند (جلد اول)