1 / 3

کتابچه ماوراء طبیعی شدن

موضوعات


دانلود کتاب کتابچه ماوراء طبیعی شدن

نوع محصول: صوتی
حجم دانلود: 65.0 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

چگونه افراد عادی کارهای غیر عادی انجام می دهند

زندگی جدید امکان پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.
دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل های نامتناهی است.

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می کنیم می توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می شود. در فرکانس های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ کس و هیچ چیز در هیچ زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می کنیم.

هرچه امواج مغزی کندتر می شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش تر فعال می شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می کنیم. این فرکانس ما را بالا می برد که می توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است.

آینده و گذشته ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می کنیم. بنابراین، ما از هیچ چیز به همه چیز، همه کس، همه جا و همه زمان تبدیل می شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.

دکتر دیسپِنزا در این کتاب مطالعات جدید و جالبی را در مورد بدن انسان و مکاشفات متعالی را به اشتراک می گذارد. با پیروی از روش های او، می توانیم به این بعد دسترسی پیدا کنیم و مسیر زندگی خود را تغییر دهیم.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

در رابطه با ماوراء طبیعی شدن
فصل اول: گشودن دریچه ای به ماوراء طبیعت
فصل دوم: لحظه اکنون
فصل سوم: قرار گرفتن در جریان قابلیت های جدید در کوانتوم
فصل چهارم: موهبت مراکز انرژی
فصل پنجم: تطبیق دادن بدن با ذهنیت جدید
فصل ششم: نمونه های زنده ای از حقیقت
فصل هفتم: هوش قلبی تکنیک های مراقبه ای که تاکنون آموخته ایم شامل دو بخش است: تعیین یک هدف روشن و احساسات بالا.
فصل هشتم: فیلم های ذهنی / کالیدوسکوپ
فصل نهم: مراقبه در حین راه رفتن
فصل دهم: مطالعات موردی: واقعیت بخشیدن
فصل یازدهم: مکان- زمان و زمان-مکان
فصل دوازدهم: غده پینه آل چگونه فرد می تواند با مراقبه یک تجربه حسی و کاملاً درونی بدست آورد؟
فصل سیزدهم: پروژه ی انسجام: ساختن جهانی بهتر
فصل چهاردهم: مطالعات موردی: می تواند برای شما هم اتفاق بیفتد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات