کتاب جوادی کجایی؟

پیاده روی اربعین به روایت یک طنزچی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی جوادی کجایی؟

حجم دانلود: 6.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 112

معرفی کتاب جوادی کجایی؟

کتاب جوادی کجایی؟، روایتی طنزآمیز از پیاده روی اربعین در مسیر نجف تا کربلا می باشد. سفرنامه ای که اتفاقات طنز و شیرینی با خود در مسیر پیاده روی به همراه دارد و برای راوی اتفاق افتاده است. طراحی جدید و خلاقانه در قالبی مشابه پست های اینستاگرام این سفرنامه را متفاوت کرده است. نویسنده با زبانی به ظاهر کهن ولی با کلمات طنز و استفاده از علایمی مثل هشتگ و اصطلاحات فضای مجازی نوشته است. در انتهای کتاب جوادی کجایی؟ چندین عکس از عکس هایی که نویسنده در اینستاگرامش منتشر کرده را می بینید.

گزیده کتاب جوادی کجایی؟

چند قدم بالاتر از #المنار، هتلی پدر و مادردار و جلیل القدری بود که اهل فن (بانو جوادی) ایشان را مشکوک به ابتلا به وای فای رایگان دانسته، ما را به استفاده ابزاری از سرویس چاییِ لابی هتل و ناخنک زدن به انبار عظیم وای فای شان تشویق می کردند.

شک مان زمانی بدل به یقین گشت که دیدیم مولایان فسفری پوشی که دو نفر به دو نفر به نگهبانی از #المنار می ایستند، پس از آنکه به گاه ورود و خروج، نیک استنطاق مان کردند و از وجود #نشان_فیروزه_ای_رنگ بر گردن مان مطمئن شدند، سر بر جیب مراقبت فرو برده #تلگرام چک می کنند! چک کردن مدام #تلگرام در شرایطی که هزینه پست گذاشتن در #اینستاگرام معادل یک بشکه نفت برنت دریای شمال بود، دو معنی بیشتر نداشت:

۱. مولایان به درجه ای از #عرفان نائل آمده بودند که هزینه کمرشکن اینترنت عراق را به دکمه کیف پولشان دایورت کرده، چونان مرفهین بی درد، بسته اینترنتی ابتیاع فرموده بودند. (که با توجه به سال #اقتصاد_مقاومتی، کاملا بعید می نمود)

۲. مولایان به درجه ای از #تو_دل_برویی نائل آمده بودند که هتل مذکور، رمز وای فای در اختیارشان گذاشته، دائم الآنلاین شان فرموده بود. (که باتوجه به استعدادهای بالقوه مولایان، کاملا محتمل می نمود) مدیون نفس اماره مان هستید اگر فکر کنید ما قلمیان مقهور روح خبیث مان گشته، عازم هتل مذکور شدیم!

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب جوادی کجایی؟

مشخصات کتاب جوادی کجایی؟

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 112

کنگره : ‏‫‬‭BP263/2‏‫‭/ت7ج9 1397

دیویی : ‏‫‬‭297/7645

کتابشناسی ملی : 5437679

شابک : 978-600-8857-69-3

سال نشر : 1397

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب جوادی کجایی؟

98919****9197

بی نظیر

1399/8/2

پاسخ