کتاب پیغامبر پیغمبر

گفتارهایی پیرامون هویت مبلغ دینی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی پیغامبر پیغمبر

حجم دانلود: 2.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 391

معرفی کتاب پیغامبر پیغمبر

کتاب پیغامبر پیغمبر نوشته مصطفی امینی خواه توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. کتاب پیغامبر پیغمبر گفتارهایی است درمورد هویت مبلغ دینی و روش های تبلیغ دین اسلام.

یکی از عوامل ضعف نیروهای مسلمانان در طول تاریخ، نداشتن انسجام و تشکیلات تبلیغی بوده است. از سوی دیگر دشمنان اسلام و قرآن از هر شیوه تبلیغی در راستای تبلیغ و ترویج افکار و اندیشه الحادی خود استفاده کرده و در این راه، از هر ابزار تبلیغی بهره بردند. کتاب پیغامبر پیغمبر به خواننده علاقه مند کمک می کند بهترین روش های تبلیغ دین را بداند.

گزیده کتاب پیغامبر پیغمبر

نگاه مردم به طلاب به گونه‌ای است که اعمال و رفتار آنها را ملاک دین و دینداری می‌دانند و طلاب و روحانیون را به عنوان شاخص عملی دین می‌شناسند. همین نگاه مردم، جایگاه مهم طلبه را نشان می‌دهد؛ به گونه‌ای که گویا طلبه، رسولی الهی است و دین خداوند در او تجلی یافته است. لذا با وجود چنین دیدی نوع رفتار طلبه بسیار مهم است؛ زیرا باید به گونه‌ای رفتار داشته باشد که مردم صفا و خلوص را از اعمال و رفتار او دریابند. رفتار طلبه در نوع نگاه مردم نسبت به دین و روحانیت بسیار مهم است و می‌تواند شکل دهنده نگاهی مثبت یا منفی در ذهن مخاطب باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب پیغامبر پیغمبر

مشخصات کتاب پیغامبر پیغمبر

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 391

کنگره : ‏‫‬‭‬‭BP254/7‏‫‭/‮الف‬8پ9 1396

دیویی : ‏‫‬‭297/752

کتابشناسی ملی : 4681083

شابک : 978-600-8200-85-7

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب پیغامبر پیغمبر