کتاب قصه‌ی قصه ی حضرت عیسی علیه السلام

قصه های پیامبران10

3 از 1 نظر

ناشر: جمال

نویسنده:

کتاب چاپی

صفحات کتاب : 16

خلاصه کتاب قصه‌ی قصه ی حضرت عیسی علیه السلام

معرفی کتاب قصه ی حضرت عیسی علیه السلام

کتاب قصه ی حضرت عیسی علیه السلام جلد دهم از مجموعه قصه های پیامبران نوشته ی محمود پوروهاب توسط انتشارات جمال به چاپ رسیده است. کتاب قصه ی حضرت عیسی علیه السلام جلد دهم از مجموعه ی با عنوان” قصه های پیامبران” می باشد. در قصه های قرآن کریم که در رابطه با زندگی پیامبران می باشد، نکات آموزنده و پندهای اخلاقی نهفته است که می تواند در انتخاب اصول مهم و اساسی زندگی کودکان و نوجوانان در آینده تاثیر به سزایی داشته باشد. 

مطالعه ی داستان های دینی و مذهبی علاوه بر آموزش غیر مستقیم شیوه ی درست زندگی و شناخت راه درست از بیراهه، تاثیر چشمگیری در رشد زندگی معنوی و خلاقیت دینی کودکان و نوجوانان دارد که باید از دوران کودکی مورد توجه والدین و مربیان آموزشی قرار گیرد. این مجموعه کتاب ها مسائل مذهبی، دینی و اسلامی را با ساده ترین جملات به همراه تصاویر زیبای رنگی برای مخاطب خود بازگو می کند. این کتاب پیرامون زندگی یکی دیگر از پیامبران الهی به نام حضرت عیسی ( ع ) می باشد. 

در این جلد از مجموعه کتاب های قصه های پیامبران در ابتدا به زندگی حضرت عیسی علیه السلام از بدو تولدش و مشکلاتی که برای مادرش حضرت مریم علیه السلام و زکریای پیامبر ( ع ) پیش آمده اشاره شده است. در ادامه به معجزات الهی حضرت عیسی علیه السلام که به خواست و اراده ی خداوند بزرگ انجام می داده اشاره شده است و بخش انتهایی داستان در رابطه با خیانت یکی از دوازده یار ایشان که به ” حواریون ” مشهور بودند و به صلیب کشیده شدن این خائن به عنوان حضرت عیسی ( ع ) می باشد. حضرت عیسی ( ع ) به خواست خداوند از دست کاهنان معبد نجات یافته و به آسمان ها باز می گردد و …

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : قصه های پیامبران

صفحات کتاب : 16

دیویی : ‭232/9‬‭ پ785ق 1396‬

کتابشناسی ملی : 4832734

شابک : ‫‬‭978-964-202-300-4

سال نشر : 1396

نظرات