کتاب دانستنی های حقوقی خانواده

حاوی 23 سوال و پاسخ عامیانه در خصوص دعاوی خانوادگی (ازدواج و طلاق)

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 497.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 118

خلاصه کتاب دانستنی های حقوقی خانواده

دانستنی های حقوقی خانواده 

 حاوی 23 سوال و پاسخ عامیانه در خصوص دعاوی خانوادگی (ازدواج و طلاق) 

 کتاب دانستنی های حقوقی خانواده: حاوی 23 سوال و پاسخ عامیانه در خصوص دعاوی خانوادگی (ازدواج و طلاق)، به شما کمک می کند تا اطلاعات جامع و کاملی از قوانین حقوقی خانواده بدست آورید.

 در بخشی از کتاب دانستنی های حقوقی خانواده می خوانیم:

 سوال: آیا بیشترین دلایل جدایی زوج ها را می دانید؟

واقعاً چه چیز باعث می شود آن شور و اشتیاق اولیه به بی علاقگی و بی تفاوتی تبدیل شود؟

پاسخ: زوج هایی که کارشان به جدایی کشیده معمولاً دچار یکی از این حالات شده اند و تصمیم گرفته اند که پیوند خیالی شان را از هم بگسلند. اگر شما هم در ابتدای راه هستید بهتر است از این موارد درس بگیرید و راه رفته آن ها را ادامه ندهید.

پیوند خیالی: پیوند خیالی، به نوعی ارتباط اطلاق می شود که به عنوان جایگزینی برای یک رابطه عاشقانه ی واقعی عمل می کند. این توهم ارتباط و نزدیکی به زوج این امکان را می دهد که با وجود فاصله ای احساسی، خیالی از عشق و دوست داشتن برای خود داشته باشند.

نزدیکی جسمی و فاصله ی احساسی از مشخصه های پیوند خیالی است. این پیوند زمانی شکل می گیرد که حس واقعی و جدی عشق، احترام و جاذبه با خیالات امنیت، ارتباط و محافظت جایگزین می شود. با اینکه همه این ها به نظر خصوصیاتی مثبت از یک ارتباط صمیمی را می رساند اما جایگزین کردن یک اولویت فیزیکی می تواند هر رابطه صمیمی را خراب کند. افرادی که پیوند خیالی دارند، سعی می کنند که با هم باشند اما بدون انرژی، استقلال و محبتی که روزی به زندگیشان رنگ می داد. وقتی زوج ها این حس های واقعی را به هم از دست می دهند، به جای اینکه با این روند مخرب مبارزه کنند، یا رابطه را دور می زنند یا عمیق تر در خیال ترس از دست دادن همدیگر و تنها ماندن فرو می روند. خوشبختانه این احساسات و هیجانات قابل برگشت هستند. پیوند های خیالی به صورت دائم وجود دارند. بعضی زوج ها در این خیالات عمیق تر می شوند. بیشتر افراد بین لحظاتی که واقعاً صمیمی و نزدیک هستند و لحظاتی که خیال را جایگزین عشق واقعی می کنند، درنوسانند. با تشخیص میزان درگیر کردن خودتان در پیوند خیالی می توانید با عادات و رفتارهای منفی مبارزه کرده و مراحلی جدید و هیجان انگیز از رابطه تان را تجربه کنید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 118

کنگره : ‏‫‬‭KMH540‏‫‬‭/ب2د2 1398

دیویی : ‏‫‬‭346/55015026

کتابشناسی ملی : 5636066

شابک : ‏‫‬‭978-622-6538-39-8

سال نشر : 1398

نظرات