کتاب لذت یادگیری

خاطرات و تجربیات یک اموزگار عاشق

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 162.8 کیلو بایت
صفحات کتاب : 52

خلاصه کتاب لذت یادگیری

معرفی کتاب لذت یادگیری

خاطرات و تجربیات یک آموزگار عاشق

اثری از سمیه هنرمندی شاندیز می باشد که توسط انتشارات آرسس منتشر شده است.

مجموعه ی پیش رو برگرفته از افکار و تجربیات سمیه هنرمندی در طول سالیان تحصیلی که داشته است، تجربیاتی که نتایج بسیار عالی در برداشته است. نتایجی که بارها و بارها با ارزش تر است و با توجه به آموخته های خود تمام دانش آموزان را با توجه به شخصیت شان باورسازی کرده و نتیجه فوق العاده ای نیز بدست آورده است.

 او همه ی سعی خود را برای شاد نگه داشتن خانه ی دوم بچه ها یعنی همان مدرسه انجام می داد و البته در این امر نیز موفق عمل نموده بود و در پایان سال تحصیلی نیز نتایج خوبی به دست آورده بود. اینک در این اثر خاطرات و تجربیات او به عنوان یک آموزگار عاشق جمع آوری شده است.

 در بخشی از این کتاب می خوانیم

 هر اندیشه ای، سازنده ی اتفاقات آینده ماست. پس در میان هر اتفاقی بد باید به دنبال قطره ای شادی باشیم.
دانش آموزانم مسابقه ی فوتبال داشتند که قبل از آن استرس و نگرش های منفی زیادی در بچه ها مشاهده می کردم که مطمئن بودم اگر بچه ها با این وضعیت به مسابقه بروند حتماً نتیجه ی خوبی دریافت نمی کنند.

 بنابراین قبل از هر مسابقه ابتدا باورها و نگرش های منفی بچه ها را پای تخته می نوشتم و پس از آن هر کدام را تبدیل به نگرش و اندیشه ای مثبت می کردم، که بسیار تأثیرگذار و خوشایند بود، به گونه ای که تمام مسابقات را بچه ها یکی پس از دیگری می بردند و در آخرین مسابقه هم بچه ها با اندیشه ای عالی از بازی کردن لذت می بردند و استرسی برای برد یا باخت نداشتند. 

سرانجام بچه ها بازی آخر را نیز بردند و جام مدرسه را به دست آوردند. در ماجرایی دیگر چون از ابتدای سال با بچه ها جدول ضرب کار می کردم بسیار در ضرب مهارت داشتند و در تمام مسابقات پیروز شدند در مسابقه ی پایانی 2 نفر برگزیده شدند که بسیار استرسی بودند، به گونه ای که زبان شان بند می آمد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 52

کنگره : ‏‫‬‮‭LB2832/4

دیویی : ‏‫‬‮‭371/100955

کتابشناسی ملی : 5715801

شابک : 978-622-6562-23-2

سال نشر : 1398

نظرات