کتاب لذت یادگیری

خاطرات و تجربیات یک اموزگار عاشق

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی لذت یادگیری

حجم دانلود: 162.8 کیلو بایت
صفحات کتاب : 52

معرفی کتاب لذت یادگیری

خاطرات و تجربیات یک آموزگار عاشق

اثری از سمیه هنرمندی شاندیز می باشد که توسط انتشارات آرسس منتشر شده است.

مجموعه ی پیش رو برگرفته از افکار و تجربیات سمیه هنرمندی در طول سالیان تحصیلی که داشته است، تجربیاتی که نتایج بسیار عالی در برداشته است. نتایجی که بارها و بارها با ارزش تر است و با توجه به آموخته های خود تمام دانش آموزان را با توجه به شخصیت شان باورسازی کرده و نتیجه فوق العاده ای نیز بدست آورده است.

 او همه ی سعی خود را برای شاد نگه داشتن خانه ی دوم بچه ها یعنی همان مدرسه انجام می داد و البته در این امر نیز موفق عمل نموده بود و در پایان سال تحصیلی نیز نتایج خوبی به دست آورده بود. اینک در این اثر خاطرات و تجربیات او به عنوان یک آموزگار عاشق جمع آوری شده است.

 در بخشی از این کتاب می خوانیم

 هر اندیشه ای، سازنده ی اتفاقات آینده ماست. پس در میان هر اتفاقی بد باید به دنبال قطره ای شادی باشیم.
دانش آموزانم مسابقه ی فوتبال داشتند که قبل از آن استرس و نگرش های منفی زیادی در بچه ها مشاهده می کردم که مطمئن بودم اگر بچه ها با این وضعیت به مسابقه بروند حتماً نتیجه ی خوبی دریافت نمی کنند.

 بنابراین قبل از هر مسابقه ابتدا باورها و نگرش های منفی بچه ها را پای تخته می نوشتم و پس از آن هر کدام را تبدیل به نگرش و اندیشه ای مثبت می کردم، که بسیار تأثیرگذار و خوشایند بود، به گونه ای که تمام مسابقات را بچه ها یکی پس از دیگری می بردند و در آخرین مسابقه هم بچه ها با اندیشه ای عالی از بازی کردن لذت می بردند و استرسی برای برد یا باخت نداشتند. 

سرانجام بچه ها بازی آخر را نیز بردند و جام مدرسه را به دست آوردند. در ماجرایی دیگر چون از ابتدای سال با بچه ها جدول ضرب کار می کردم بسیار در ضرب مهارت داشتند و در تمام مسابقات پیروز شدند در مسابقه ی پایانی 2 نفر برگزیده شدند که بسیار استرسی بودند، به گونه ای که زبان شان بند می آمد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب لذت یادگیری

مشخصات کتاب لذت یادگیری

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 52

کنگره : ‏‫‬‮‭LB2832/4

دیویی : ‏‫‬‮‭371/100955

کتابشناسی ملی : 5715801

شابک : 978-622-6562-23-2

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب لذت یادگیری