کتاب ملکوتیان (جلد دوم)

3 از 1 نظر

ناشر: صریر

نویسنده:

کتاب الکترونیکی ملکوتیان (جلد دوم)

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 132

معرفی کتاب ملکوتیان (جلد دوم) 

 کتاب ملکوتیان (جلد دوم) نوشته حسین حاجیان در مورد شهدای انقلاب اسلامی است.

(ولا تحسبنُّ الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربّهم یرزقون) شهادت درس ایثار و از خود گذشتگی است و شهیدان قربانی صحنه جهاد و ایثار که با حضورشان در میدان مبارزه و جهاد و با اتصال به مقام ربوبی خون مطهرشان بر کربلاهای ایران اسلامی ریخت و درخت ایمان و ایثار را آبیاری کرد جوانه‌های مقاومت روییدن گرفت و جای جای جبهه‌های دفاع مقدس و مناطق مختلف کردستان فریاد عدالتخواهی و بیرق ظلم ستیزی آنان دشمن خارجی و مزدوران داخلی اش را روزبروز زبونتر کرد. سرزمین کردستان قدوم استوارِ پاسداران سرافراز و شهیدان قروه و حضور بی ادعای آنان در مبارزه با عوامل فریب خورده استکبار جهانی و در رویاروی با متجاوزین ایران اسلامی را هرگز فراموش نکرده و یاد و خاطره رشادتها و ایثار آنان را در خاطره خویش دارد.

النهایه مجموعه حاضر که در پیش روی خوانندگان گرانقدر قرار دارد بیان قطره‌ای است از دریای خلوص و ایثار بیش از هشتاد کبوتر عاشق و مهاجر شهرستان قروه که با هجرت خونین و در کمال عزت و افتخار از کربلای جبهه‌های جهاد به سوی معشوق به پرواز درآمدند و تا بیکران سبز افق پرکشیدند؛ باری در این مجموعه در محدوده اطلاعات موجود خصوصاً بهره‌برداری از طرح فرهنگ اعلام و روایت عشق اداره کل تحقیق و پژوهش بنیاد شهید انقلاب اسلامی شمه‌ای از لحظات سبز آنان در این جهان به تصویر کشیده شد هم چنین پیام حیات بخش این سرداران بزرگوار جبهه های نور علیه ظلمت برای تامل و تعمق سپس عمل مطرح شده است. امید است این اثر ناچیز مقبول درگاه با کرامت شهداء قرار گیرد. ان شاءالله.

گزیده کتاب ملکوتیان (جلد دوم)

شهید یوسف غفاری فرزند "اسماعیل و اکرم" در پنجمین روز تیرماه سال 1338 در سریش آباد دیده به جهان گشود. تحصیلات عمومی خود را تا سال سوم متوسطه ادامه داد. ناامنی در نقاط مختلف کردستان و نیاز به قیام و جهاد جوانان، موجب شد تا این جوان وظیفه شناس داوطلبانه به جمع سپاهیان سبزپوش انقلاب اسلامی پیوسته و سالها در پاکسازی منطقه کردستان از لوث اشرار وابسته به استکبار جهانی نقش بسزایی ایفا نماید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ملکوتیان (جلد دوم)

مشخصات کتاب ملکوتیان (جلد دوم)

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 132

کنگره : ‏‫‬‭DSR1625

دیویی : ‏‫‬‭955/08430922

کتابشناسی ملی : 7325352

شابک : ‫‭978-600-331857-1

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب ملکوتیان (جلد دوم)