7 راز دلبسته کردن شوهر

راهکارهایی ساده برای بیشتر شدن عشق بین زوج ها

3 از 1 نظر

صوتی

حجم دانلود: 59.8 مگا بایت
7,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

معرفی کتاب صوتی 7 راز دلبسته کردن شوهر

به قلم: مرضیه فاطمی

 هفت راز دلبسته کردن شوهر کتابی از مرضیه فاطمی جهت ترمیم مشکلات در رابطه با شوهر تالیف شده است. زندگی زناشویی نیز همچون بخش های دیگر زندگی ما به کار، تلاش و تمرکز نیاز دارد تا رشد کرده و بهبود یابد. ما به کسب تحصیل و آموزش روی می آوریم تا زندگی خود را ارتقا بدهیم و بتوانیم شغل بهتر و درآمد بالاتری داشته باشیم پس چرا برای بهبود زندگی زناشویی و رابطه با همسرمان این کار را نکنیم ؟ چرا برای رشد شخصی خود این کار را نکنیم ؟ زندگی شما و همسرتان از دو شخصیت متفاوت تشکیل شده اما موجودیت خود را دارد و برای رشد و توسعه به تمرکز حواس و از خود گذشتگی نیاز دارد. 

راز دلبسته کردن شوهر

 تفاوت مهم بین زندگی زوجینی که زندگی موفقیتی دارند با آن ها که شکست خورده هستند تنها در یک چیز است: همه ی زوج ها واکنش یکسانی به رخدادهای یکسان ندارند. همه زندگی ها خستگی، یکنواختی، مشکلات مالی، دشواری سر و کله زدن با فرزندان، مشکلات رفت و آمد با اقوام و خویشاوندان، ناامیدی های عمده زندگی، مشکلات کنار آمدن با تفاوت ها و تضادها و… را دارند. تنها تفاوت این است که همین مشکلاتی که ممکن است موجب گسستگی زندگی یک زوج شود می تواند زوج های دیگری را از پیش بیشتر به هم نزدیک کند. تفاوت در عملکرد آن زوج ها و واکنش آن ها به مسائل است نه در خود رویدادها. خیلی از زوجین از پس گذشته ای متفاوت عبور کرده و به هم رسیده اند، تربیت ها و الگوهای متفاوتی داشته اند و از این رو وقتی ازدواج می کنند تازه متوجه می شوند که چقدر برای شروع زندگی نامهیا بوده اند.

پیش از آنکه توضیحات این کتاب را بخوانید باید به خود قول دهید که از این لحظه کاملا مسئولیت سعادت زندگی مشترکتان را به عهده بگیرید و همه توجهتان را به اصلاح خود و تلاش برای ساخت رابطه ای بهتر و بهتر معطوف کنید. این را به یاد داشته باشید که اگر همه هم و غم شما اصلاح طرف مقابلتان باشد شکست خورده و ناامید خواهید شد، تنها کسی که قادرید رفتار و کردارش را کنترل کنید خودتان هستید. در هر رابطه دوستانه رشته ای واکنش وجود دارد. اگر شما رفتار خود را تغییر دهید همسر شما هم متقابلا رفتار خود را تغییر خواهد داد.

در این کتاب هفت قانون کلی برای دل بسته کردن همسر و یا ترمیم مشکلات در رابطه با شوهر عنوان شده است. هریک از این هفت اصل مفصلا توضیح داده شده و در صورت لزوم مثال ها و راهکارهایی برای عمل کردن به آن پیشنهاد شده است.  کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

کنگره : HQ743‏‫‬‮‭/ف2ھ8

دیویی : ‏‫‬‮‭646/78

نظرات