کتاب فروش به افراد سرشناس

چطور می توان یک کار تجاری را در سطوح بالا انجام داد؟

3 از 1 نظر

صوتی فروش به افراد سرشناس

حجم دانلود: 19.2 مگا بایت

معرفی کتاب فروش به افراد سرشناس

چطور می توان یک کار تجاری را در سطوح بالا انجام داد؟


وقتی که می خواهید شرکت خود را به یک آدم سطح بالا بفروشید یا سرمایه گذاری مشترک داشته باشید، با دقت به پیشنهاد قیمت خود فکر کنید، از چشم آن آدم به پیشنهاد خود نگاه کنید. چه می خواهید؟ چه گنجی را حاصل و چه رنجی را می خواهید حل کنید؟


پیشنهاد خود را در قالب یک سخنرانی کمتر از سه دقیقه ای در یک جلسه آماده کنید. اگر ممکن است آن را به 30 ثانیه برسانید؛ و به آن معنای کاربردی بدهید، طوری که ماهی بزرگ آن را بفهمد.


اگر به اندازه ی کافی بزرگ نیستید، راهی پیدا کنید که به اندازه ی کافی بزرگ شوید و یا اینکه یک ماهی در اندازه ی خود پیدا کنید که در کنار ماهی بزرگ شنا می کند و ابتدا از همانجا شروع کنید.


جعبه ابزار خود را از سؤال پر کنید. از افراد متفاوتی که در شرکت ماهی بزرگ کار می کنند اطلاعات باارزش بگیرید. گوش کنید! از این اطلاعات استفاده کنید تا مقدار دقیق پیشنهاد و قیمت را به دست آورید.


به یاد داشته باشید که منش و رفتار شما خیلی مهم است؛ این که چطور خودتان را نشان می دهید و چطور با کارکنان شرکت ماهی بزرگ رفتار می کنید واقعاً تأثیرگذار است.


 امیدواریم که این ایده ها به شما کمک کند که به اهداف تان در ارتباط با ماهی بزرگ برسید و در دریایی که واقعاً استحقاق شما را دارد شنا کنید.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب فروش به افراد سرشناس

مشخصات کتاب فروش به افراد سرشناس

نوع اثر : کتاب

نظرات درباره کتاب فروش به افراد سرشناس