کتاب زیر نگاه شرم سار آسمان

پر فروش ترین کتاب تاریخ آمازون

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 7.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 738

خلاصه کتاب زیر نگاه شرم سار آسمان

معرفی کتاب زیر نگاه شرم سار آسمان

کتاب زیر نگاه شرم سار آسمان که با عنوان «زیر آسمانی به رنگ خون» هم ترجمه شده است، داستانی حماسی از مارک سالیوان نویسنده معاصر آمریکایی است. این اثر در لیست پرفروش‌های آمازون و یو اس ای تودی بوده است.

 درباره کتاب زیر نگاه شرم سار آسمان

 این رمان بر اساس یک داستان واقعی از یک قهرمان فراموش‌شده نوشته شده است. ماجرا به تاریک‌ترین دوران تاریخ یعنی زمان جنگ جهانی دوم بازمی‌گردد. پینو للا نوجوانی ایتالیایی است که کاری با جنگ یا نازی‌ها ندارد او یک ادم عادی است شیفته موسیقی، غذاهای خوشمزه، و دختران زیبا اما موضوع این‌جاست که جنگ با همه در هر سن و سالی کار دارد. دوران بی‌گناهی پینو هم به پایان رسیده است. زمانی که خانه خانواده او در میلان تخریب می‌شود، پینو به یک راه‌آهن زیرزمینی می‌پیوندد که به یهودیان در حال فرار از کوه‌های آلپ کمک می‌کند. او عاشق آنا می‌شود. زنی بیوه و زیبا که شش سال از او بزرگتر است.

والدین پینو در این بین او را مجبور می‌کنند برای محافظت از خودش به عنوان سرباز آلمانی ثبت نام کند. او او در جنگ آسیب می‌بیند و پس از آن در سن هیجده سالگی استخدام می‌شود تا راننده شخصی ژنرال هانس لییرز، دست چپ ادولف هیتلر باشد. اکنون با این وضعیت و فرصتی که برایش پیش آمده برای متفقین جاسوسی می‌کند و وحشت جنگ و اشغال نازی ها را با چشمانش می‌بیند... اما عشق او به آنا است که سرپا نگهش داشته و امیدش به زندگی نو در آینده...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 738

کنگره : ‏‫‬‭PS3563‬

دیویی : ‏‫‬‭813/54‬

کتابشناسی ملی : 7394510

شابک : ‏‫‬‮‭978-622-754031-4

سال نشر : 1399

نظرات