کتاب با چرا شروع کنیم

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی با چرا شروع کنیم

حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 333

معرفی کتاب با چرا شروع کنیم

کتاب با چرا شروع کنیم، نوشته سایمون سینک است که توسط محمدرضا جباری و پوریا سکل غفاری ترجمه شده است. «مردم کاری که شما انجام می‌دهید یا محصولی که می‌سازید را نمی‌خرند. چرایی تولید محصولتان دلیل خرید مردم از شماست.»

همه کمپانی‌ها می‌دانند چه چیزی می‌سازند یا چه سرویسی ارائه می‌دهند، بعضی از آن‌ها می‌دانند که چطور کارشان را انجام می‌دهند، ولی تعداد انگشت‌شماری از آن‌ها می‌دانند که چرا محصولی را تولید کرده‌اند یا سرویسی را ارائه می‌دهند.

شاید دلیل اینکه در هر صنعتی فقط تعداد انگشت‌شماری از شرکت‌ها موفق هستند هم همین باشد.بعد از خواندن کتاب با چرا شروع کنیم می‌توانید به سؤالاتی مانند اینکه چرا گوشی‌های اپل با وجود امکاناتی مشابه با سایر برندها، با قیمتی بسیار بیشتر به فروش می‌رسند. یا اینکه چرا جواهرات سواروسکی این‌قدر در نظر مشتریانش خاص هستند پاسخ بدهید.

کتاب با چرا شروع کنیم، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه مدیریت در امریکا است و علاوه‌بر اینکه نسخه چاپی این کتاب میلیون‌ها فروش داشته، تد تاک (TED Talk) سایمون سینک در سال 2010 نیز بیش از 47 میلیون بازدید داشته و سومین تد تاک پربازدید در جهان است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب با چرا شروع کنیم

مشخصات کتاب با چرا شروع کنیم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 333

کنگره : ‏‫‬‭HD57/7

دیویی : ‏‫‬‭658/4092

کتابشناسی ملی : 5908297

شابک : ‏‫‭978-622-220-114-2 ‬‬

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب با چرا شروع کنیم