کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم

داستان ها، تمثیل ها و جملات جذاب و تکان دهنده برای موفقیت در بازار کسب و کار

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 768.7 کیلو بایت
صفحات کتاب : 212

خلاصه کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم

معرفی کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم 

کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم نوشته سعید گل محمدی است و توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده. هنگامی ‌که در برابر آیینه‌ای می‌ایستید، کسی به چشم شما چشم می‌دوزد، او همان کسی است که شما را هدایت کرده به‌جایی که هم‌اکنون هستید و شما را به جایگاهی رسانده که در آن قرار گرفته‌اید.

اگر راضی نیستید از جایی‌که در آن قرار دارید یا دستاورد‌هایی که تاکنون به دست آورده‌اید، باید او را مجبور کنید که تغییری در خود به وجود آورد تا سرنوشت‌تان نیز تغییر کند.

بی‌تردید، سخت‌ترین کار دنیا این است که او را تغییر دهید، چون روی کره زمین، او مقاوم‌ترین موجود نسبت به هرگونه تغییری است! معمولاً به آنچه هست، دلبستگی شدیدی دارد و به همین دلیل، در برابر هر نوع تغییری ایستادگی و مقاومت می‌کند! 

بیشتر از هر چیزی، او در جست‌وجوی امنیت است؛ تغییر، همواره هراسی ناشناخته با خود به همراه دارد و او از این ناشناخته‌ها گریزان است! حتی می‌پذیرد که به وضعیت نابسامان خویش ادامه دهد، ولی هرگز از منطقه امنی که به آن عادت کرده است، فراتر نرود! اما حقیقت این است که اگر او تغییر نکند، دنیای شما هم تغییری نخواهد کرد!

تردیدی نیست که شما، شگفت‌انگیزترین معجزه کارگاه آفرینش هستید و تقدیرتان هم می‌تواند بسیار باشکوه و هیجان‌انگیز باشد. در درون شما، عظمتی نهفته شده است که همه کائنات، در برابر آن پست و حقیر جلوه می‌کنند! در آن سوی افق، سرزمین‌های شگفت‌انگیز، در انتظار لحظه‌ای به‌سر می‌برند که شما با غرور و افتخار،
سکان کشتی سرنوشت‌تان را به دست گرفته و از میان مه غلیظ عبور کنید تا در این سرزمین‌ها قدم بگذارید. اما حس مرموز درونتان، شما را از رفتن باز می‌دارد!


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 212

کنگره : ‏‫‭PZ1‏‫‭‏‫‭‭/گ84آ7 1398

دیویی : ‏‫‭808/831

کتابشناسی ملی : 5200314

شابک : 978-964-236-947-8‬‬

سال نشر : 1398

نظرات