کتاب جوانمرد

روایت زندگی و خاطرات شهید ابراهیم هادی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی

صفحات کتاب : 288

خلاصه کتاب جوانمرد

معرفی کتاب جوانمرد

کتاب جوانمرد شامل خاطرات و زندگینامه شهید ابراهیم هادی است و قرار است تا به کمک یاد این جوانمرد شهید دوباره زنده شود. شهید ابراهیم هادی در اردیبهشت سال 36 متولد شد و در 25 سالگی در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، در 22 بهمن سال61 به شهادت رسید و پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

گزیده کتاب جوانمرد

به همراه چند نفر از دوستان نشسته بودیم و در مورد ابراهیم صحبت می‌کردیم. یکی از دوستان که ابراهیم را نمی‌شناخت تصویرش را از من گرفت و نگاه کرد. بعد با تعجب گفت: شما مطمئن هستید اسم ایشون ابراهیمه!؟ با تعجب گفتم: خُب بله، چطور مگه؟!
گفت: من قبلاً تو بازار سلطانی مغازه داشتم. این آقا ابراهیم دو روز در هفته سَر بازار می‌ایستاد. یه کوله باربری هم می‌انداخت روی دوشش و بار می‌برد. یه روز بهش گفتم: اسم شما چیه؟ گفت: من رو یدالله صدا کنید!

گذشت تا چند وقت بعد یکی از دوستانم آمده بود بازار، تا ایشون رو دید با تعجب گفت: این آقا رو می‌شناسی!؟ گفتم: نه، چطور مگه! گفت: ایشون قهرمان والیبال و کشتیه، آدم خیلی باتقوائیه، برای شکستن نفسش این کارها رو می‌کنه. این رو هم برات بگم که آدم خیلی بزرگیه! بعد از آن ماجرا دیگه ایشون رو ندیدم!

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 288

کنگره : ‏‫‬‭DSR1626‭‬

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 7424140

شابک : ‏‫‭978-600-759496-4‬‬

سال نشر : 1399

نظرات