کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای

سازمان فروش تشکیل دهید و آن را به امپراطوری تبدیل کنید

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی رهبری در بازاریابی شبکه ای

حجم دانلود: 2.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 253

معرفی کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای

مری کریستنسن در کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای، به شما این قدرت و انگیزه را می دهد که رئیس خودتان باشید! او به شما ایده ها و راهکارهایی را ارائه می دهد تا به کمک آن ها بتوانید کسب وکار فروش تان را راه بیندازید و به درآمد و موقعیت مالی بسیار خوبی دست یابید.

زندگی کردن بدون محدودیت های مالی یکی از بزرگ ترین موفقیت ها به شمار می رود، چرا که با داشتن آزادی مالی، حق انتخاب بیشتری نیز خواهید داشت. با تمکن مالی قادر هستید مکان زندگی، چگونگی آن، نحوه تربیت فرزندان و گذران وقت آزاد خود را برگزینید. با حمایت از انجمن خیریه یا کمک به جامعه محلی خود می توانید تفاوت به وجود آورید. زمانی که افق دیدتان وسعت پیدا کند، جهان برای شما تبدیل به بهشت می شود.

اغلب مردم آزادی و استقلال مالی را قربانی امنیتشان می کنند. آنان امنیت را بسیار باارزش می پندارند و چهل ساعت در هفته مشغول کار هستند تا سالیانه چهل هزار دلار درآمد کسب کنند، چرا که ریسک پذیر نیستند و هیچ گاه متوجه نمی شوند که می توانستند زندگی بهتری داشته باشند.

اگر در پی امنیت هستید و اجازه می دهید ترس هایتان شما را محدود کنند یا اجازه می دهید سایرین سبک زندگی تان را تعیین کنند، این کتاب برای تان مناسب نیست. باید ابتدا دیوارهای نقطه امن تان را وسعت ببخشید تا برای رشدتان فضای بیشتری ایجاد کنید.

اگر می خواهید سبک زندگی نامحدود یا تمکن مالی داشته باشید و قصد دارید برای آن تلاش کنید، مری کریستنسن (Mary Christensen) راه دستیابی به آزادی مالی را در کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای (Be a network marketing leader) به شما نشان می دهد. به کمک این اثر می توانید برای خود امپراطوری بازاریابی شبکه ای تأسیس کنید!

بازاریابی شبکه ای برای تمام افرادی که رویاهای بزرگ و شجاعت دنبال کردن خواسته هایشان را دارند، یک تجارت آرمانی محسوب می شود. از زمان عقد قرارداد با یک شرکت، دیگر تبدیل به رئیس سازمان و کار خود می شوید و می توانید سکان زندگی تان را به دست بگیرید.

بازاریابی شبکه ای تنها در یک واژه «فرصت» خلاصه می شود. هر چند هیچ ضمانتی برای آزادی مالی وجود ندارد، بلکه به قاطعیت، انگیزه، پشتکار و نظم برای دست یافتن به بیشترین و بهترین درآمد احتیاج دارد. ویژگی های شما در خون تان جاری است. اغلب افراد از جایگاه کسانی که در پی جست وجوی زندگی بهتر اقیانوس ها و قاره ها را درنوردیدند، سقوط کرده اند.

اگر شما فردی سخت کوش، قاطع و جاه طلب به شمار می آیید، با هر مسیری که برمی گزینید به موفقیت دست می یابید. شاید جالب باشد بدانید کارآفرینان بازاریابی شبکه ای برای داشتن بهترین و بیشترین درآمد نسبت به یکدیگر با هم رقابت نمی کنند. شما تنها برای خودتان و با خود رقابت دارید. مسابقه برای خودتان است و تعیین میزان سرعتش با شماست.

اگر به کار فروش و بازاریابی علاقه مند هستید و دوست دارید کسب وکار خود را راه بیندازید، این کتاب برای شماست.

گزیده کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای 

کیفیت زندگی همیشه نیروی محرک بازاریابی شبکه ای بوده است. سبک زندگی ای را نوید می دهیم که روح هایی که کمتر ماجراجو هستند بتوانند از داخل مکعب های چهاردرچهار رؤیاپردازی کنند. یکی از بزرگ ترین مزایای این تجارت آن است که ما برای خودمان کار می کنیم و درعین حال تنها نیستیم. انجمن بازاریابی شبکه ای اطراف ما پر از کسانی است که ارزش ها، علایق و الهامات ما را به ما نشان می دهند.

ایجاد تجارت شبکه ای کاری آسان نیست. به دقت، نظم و انگیزه رسیدن به درآمد شش رقمی نیاز دارد و همیشه کسانی که فاقد چنین شخصیتی هستند با این کار به مشکل برمی خورند، اما بسیاری بدون فکرکردن با تصمیم خود از کار خارج می شوند یا فرصت منطقی برای موفقیت به خود می دهند. روابط بین مجموعه خود را طوری محکم کنید که فراتر از سهم و سود مالی باشد تا میزان خروج از کار را تا حد زیاد کاهش دهید. نیازهای هیجانی و اجتماعی افراد را برآورده کنید تا هر روز طولانی تر و بهتر کار کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای

مشخصات کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 253

کنگره : ‏‫‭HF5415/126‏‫‭/ک4ر9 1396‬

دیویی : 658/872‬

کتابشناسی ملی : 4365114

شابک : 978-964-236-791-7‬

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب رهبری در بازاریابی شبکه ای