کتاب سفر به بی نهایت

4 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی سفر به بی نهایت

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 96

معرفی کتاب سفر به بی‌نهایت

در کتاب سفر به بی‌نهایت همه تلاش نویسنده این است که ابزارهای مورد نیاز افراد برای یک زندگی شاد و همراه با موفقیت‌های پی‌درپی را با زبانی ساده و در قالب داستان‌های کوتاهی از سفرهایی که داشته، برای شما عزیزان ارائه کند. سعی شده مدام در مورد سفر صحبت کند، زیرا این‌گونه یادمان نمی‌رود که زندگی یک سفر است و این سفر در صورتی لذت‌بخش خواهد بود که خودمان شرایط را مهیا کنیم. قرار نیست امکانات سفر یا مناظر مسیر یا مقصد باعث شوند که حالمان خوب شود! قرار است خودمان به همه چیز معنا بدهیم تا سفر لذت‌بخش شود و البته ابزارها و مناظر و مقصد می‌تواند بهانه خوبی باشد.

امیدوارم نکاتی که در کتاب سفر به بی‌نهایت ارائه شده است، بتواند کمکتان کند تا برای ساخت یک زندگی معرکه ایده بگیرید! ممکن است خیلی از نکات را خودتان بدانید یا قبلاً مطالعه کرده باشید، اما مسئله این است که اگر از قبل می‌دانستید، می‌تواند تأیید شما باشد تا با اعتمادبه‌نفس بیشتر ادامه دهید و اگر نمی‌دانستید می‌تواند باعث ایجاد تغییرات شگرف در زندگی شما شود.

گزیده کتاب سفر به بی‌نهایت

برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف، اولین قدم پذیرفتن است. فرض کن می‌خواهی سفر هیجان‌انگیزی را شروع کنی و قرار است به مکانی رؤیایی برسی و از مناظر آن لذت ببری. وقتی به جی‌پی‌اس مراجعه می‌کنی تا بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد مورد نظر پیدا کنی، اولین سؤالی که از تو می‌پرسد این است که: «مبدأ کجاست؟»
امکان ندارد بدون تعیین مبدأ بتواند بهترین مسیر را برای رسیدن به بهترین مقصد به شما معرفی کند. هرکسی به جی‌پی‌اس مراجعه کند با این سؤال مواجه می‌شود، این یعنی فرقی ندارد تو چه کسی هستی!؟ به چه زبانی سخن می‌گویی؟ چه نژادی داری؟ جنسیتت چیست؟ و... جی‌پی‌اس برای تعیین مسیر و پیدا کردن بهترین راه نیاز دارد که بداند، مبدأ کجاست و تو باید بپذیری که مبدأ را وارد کنی. ممکن است از جایی که در آن قرار گرفتی به اندازه کافی لذت نبری یا حتی حاضر نباشی که دیگران بدانند کجا هستی! و شاید آنقدر در مورد محل زندگی‌ات به خودت و دیگران دروغ گفته باشی که دیگر باورت شده است که در جای دیگری هستی. اما زمانی که می‌خواهی مسیر را پیدا کنی باید بپذیری که با خودت و جی‌پی‌اس روراست باشی.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب سفر به بی نهایت

مشخصات کتاب سفر به بی نهایت

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 96

کنگره : BF637‬

دیویی : ‫‬‭158/1

کتابشناسی ملی : 7306671

شابک : 978-622-2205-09-6‬‬‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب سفر به بی نهایت