کتاب موفقیت تحت استرس

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی موفقیت تحت استرس

حجم دانلود: 6.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 343

معرفی کتاب موفقیت تحت استرس

کتاب موفقیت تحت استرس نوشته دکتر شارون ملنیک است که توسط سرکار خانوم الهام شریف به فارسی ترجمه و توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است، در این کتاب راهکار هایی برای حفظ ارامش، اعتماد به نفس و کار آمد بودن، وقتی تحت استرس هستید ارائه می شود. این روزها سخت است که در میان طوفان وقایع اضطراب آور آرامش خود را حفظ کنید و زندگی شخصی تان را از هجوم تنش های بیرونی دور نگه دارید، چه رسد به آنکه بخواهید از پله های موفقیت بالا بروید.

در چنین شرایطی باید خوب استراحت کنیم، تغذیه مناسب داشته باشیم و با شیوه های مختلف آرامش خود را حفظ کنیم. همه این ها درست، ولی به نظر می رسد در مواجهه با چالش های دنیای امروز آن ها هم کفایت نمی کنند و از آن گذشته چه کسی وقتش را دارد؟ موفقیت تحت استرس گنجینه ای از بهترین، سریع ترین و کاربردی ترین ابزار های مقابله با استرس و افزایش بهره وری را در اختیار شما می گذارد.

کتاب موفقیت تحت استرس به شما کمک می کند زودپز درونتان را خاموش کنید، تنش های روابط را کم کنید، بیش از هر زمان دیگر از زندگی شغلی خود راضی باشید و افزون بر همه آن ها، آرامش و امنیتی را تجربه کنید که پیش از آن هرگز تجربه نکرده بودید. در دنیای پر استرس امروز هیچ کتابی بهتر از کتاب موفقیت تحت استرس برای مردان و زنان کارآفرین و پرمشغه وجود ندارد. این کتاب را بخرید، روی میز کارتان بگذارید و مثل من هر روز از آن استفاده کنید. الی دیویدسون، نویسنده ی برنده ی جایزه ی کتاب های کوچینگ و مربیگری.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب موفقیت تحت استرس

مشخصات کتاب موفقیت تحت استرس

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 343

کنگره : ‏‫‬‮‭HF5548/85

دیویی : ‏‫‬‮‭158/72

کتابشناسی ملی : 7333466

شابک : 978-622-220651-2

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب موفقیت تحت استرس