کتاب دوگانه های سرنوشت ساز

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی دوگانه های سرنوشت ساز

حجم دانلود: 6.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 228

معرفی کتاب دوگانه های سرنوشت ساز

کتاب دوگانه های سرنوشت ساز در مورد دوگانه‌هایی است که در گام دوم انقلاب توجه به آن‌ها می‌تواند سرنوشت انقلاب را تعیین کند. ده مورد دوگانه‌ای که مقام معظم رهبری در جلسه ۲۳/۱۲/۹۷ در جمع نمایندگان خبرگان رهبری ایراد نمودن و به آنها اشاره کردند، دو گانه‌هایی‌اند که مثل شریان اصلی بدنه انقلاب اگر توجه نشود نتیجه‌ای جز فروپاشی نخواهد داشت.

کتاب در پی تبیین دوگانه های سرنوشت ساز است تا بتواند گفتمان غالب جامعه شود. شاید یکی از مهمترین سخنرانی های استراتژیک رهبر انقلاب (حفظه الله) که در کشاکش فضای آخر سال مغفول واقع گردید، سخنان ایشان در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری در 23 اسفند 1397 است، که به فرموده ایشان نیاز به تبیین دارد. ایشان در این دیدار فرمودند: «چند دوگانه را من عرض میکنم ... به نظر من این دوگانه ها سوالات [مهم] است؛ ما ازخودمان باید سوال کنیم که در این دوگانه ها چه جوری باید عمل کنیم.» در واقع این دوگانه ها، راهنمای آسیب شناسی تصمیمات نظام هستند و با بررسی و استناد به آنان می توان علل شکست ها را مربوط به انتخاب نادرست در این دوگانه ها دانست.

دوگانه ها، سرنوشت انسان را مشخص می کند؛ روز عاشورا روز دوراهی ها و دوگانه ها بود. برای بسیاری از سپاه عمر سعد این دو راهی پیش آمد. برخی راه بهشت را انتخاب کردند و گروهی راهی دوزخ شدند.کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب دوگانه های سرنوشت ساز

مشخصات کتاب دوگانه های سرنوشت ساز

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 228

کنگره : ‏‫‭DSR1553‬‬

دیویی : ‏‫‭955/083‬

کتابشناسی ملی : 6247795

شابک : ‏‫‬‭978-964-531-198-6‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب دوگانه های سرنوشت ساز