کتاب هنر در عصر دیجیتال

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی هنر در عصر دیجیتال

حجم دانلود: 20.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 299

معرفی کتاب هنر در عصر دیجیتال

کتاب «هنر در عصر دیجیتال» یک کتاب مرجع کلاسیک در حوزه هنر دیجیتال است و نویسنده آن تلاش کرده تا ضمن بررسی گذشته و آینده هنر دیجیتال، به دسته بندی گرایش ها، هنرمندان و شرح آثار عمده آن بپردازد. 

او در این راه کار خود را با رسانه هایی آغاز می‌کند که در اصل در قالب‌های تثبیت شده و سنتی دنیای هنر ریشه دارند و سپس به تجربیاتی در هنر دیجیتال می پردازد که یکسره در دنیای فناوری های مجازی جای می گیرند. این کتاب که برای ترجمه فارسی تا پایان سال 2014 میلادی بروز رسانی شده است شامل 9 فصل و 6 ضمیمه سودمند می‌باشد.

برگزیده کتاب هنر در عصر دیجیتال

فناوری‏ های دیجیتالی همواره تأثیر بسزایی در هنر و فرهنگ معاصر داشته‏ است. این فرم از هنر، از دل انقلاب الکترونیکی، جهانی شدن رسانه‏ ها، و شبکه اینترنت زاده شده است. در واقع، فرهنگ دیجیتال، نسبت به تلویزیون و رادیو، پتانسیل بیشتری برای دگرگونی ‏های اجتماعی دارد، زیرا در شرایطی که ارتباط میان مخاطب با تلویزیون، رادیو و رسانه‏ های ماهواره‏‌ای یک‏طرفه است، اینترنت امکان تعامل متقابل و دسترسی به دامنه بسیار وسیع‌تری از اطلاعات و داده ‏ها را فراهم آورده است. ما در عصر رشد بی‏ سابقه نوآوری ‏های دیجیتالی زندگی می‏ کنیم و جایگاه رسانه‏ های دیجیتال در جامعه معاصر و زندگی روزانه‌مان هر روز بیش از پیش تثبیت می ‏شود.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب هنر در عصر دیجیتال

مشخصات کتاب هنر در عصر دیجیتال

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 299

کنگره : N7433/8‏‫‭/و2ھ9 1394

دیویی : 776

کتابشناسی ملی : 3601425

شابک : 978-600-175-785-3‬‬

سال نشر : 1394

نظرات درباره کتاب هنر در عصر دیجیتال