کتاب غدیر در شعاع خورشید

رهنما 9

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی غدیر در شعاع خورشید

حجم دانلود: 2.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 24

معرفی کتاب غدیر در شعاع خورشید

کتاب غدیر در شعاع خورشید نوشته رضاعلی عزیزی است که توسط انتشارات زائر رضوی منتشر شده است. مجموعه رهنما که تاکنون ۱۳۰ جلد از آن به همت انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده است، به موضوعات مختلف، اجتماعی، اخلاقی، عبادی، خانواده، احکام، ولایت فقیه و... می پردازد و سوالات گوناگون رایج در زمینه های یاد شده را پاسخ می دهد. 

کتاب های کم حجم و پرمحتوای این مجموعه مناسب زندگی پرمشغله امروزی نگاشته شده اند و سعی دارند مخاطبان و به ویژه جوانان را با رویکرد نوین اسلامی با مسایل گوناگون دینی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی آشنا سازند. «غدیر در شعاع خورشید» جلد 9 این مجموعه است.

گزیده کتاب غدیر در شعاع خورشید


امام رضا(ع) فرموند: هُوَ یَوْمُ الْمَتاجِرَهِ وَ یَوْمُ التَّوَدُّدْ وَ یَوْمُ الْوُصُولِ الی رحمت الله وَ یَوْمُ الْتْزکِیَهِ 

(= روز غدیر روز تجارت و روز مهرورزی و روز اتصال به رحمت الهی و روز رشد است.)

پیام ها

1 .غدیر بهترین فرصت برای به دست آوردن ارزشهای انسانی است؛ 2 .در مودّت سود و زیان وجود دارد: مهرورزی به مؤمنان، سودآور و به ظالمان، زیان آور است؛ 3 .غدیر انسان را به مهرورزی میرساند که فراتر از صلح است؛ 4 .غدیر روزی است که در آن، مسیر اتصال به رحمت الهی نمایان شد؛ 5 .­ غدیر با ارائه الگوی انسانی، اوج تکامل بشر را نشان می دهد؛ 6 .غدیر روز زدودن غبار جهالت، از اندیشه انسان است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب غدیر در شعاع خورشید

مشخصات کتاب غدیر در شعاع خورشید

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : رهنما

صفحات کتاب : 24

کنگره : ‏‫‭BP223/5‏‫‭/ع4غ4 1391

دیویی : ‫‭297/452

کتابشناسی ملی : 2882100

شابک : 978-600-299-007-5

سال نشر : 1391

نظرات درباره کتاب غدیر در شعاع خورشید