کتاب آب چال

3 از 1 نظر

ناشر: نردبان

نویسنده:

مترجم: فواد نظیری

کتاب چاپی آب چال

صفحات کتاب : 32

معرفی کتاب آب چال

آب‌ چال کتابی است از مجموعه‌ی کتاب‌های سبز که در قالب داستان به معرفی برخی از جانوران و اهمیت و ارزش آب در زندگی آن‌ها می‌پردازد. در این کتاب بچه‌ها در کنار یک آب‌چال به سفر شگفت‌انگیزی در جهان جانوران می‌روند که از آفریقا آغاز می‌شود و تا جنگل‌های آمازون و بیابان‌های استرالیا ادامه می‌یابد. هم چنین مربی می‌تواند از آن برای آموزش غیرمستقیم اعداد به خردسالان استفاده کند.

تصاویر رنگی و زیبای آن بدون نیاز به متن نیز می‌توانند داستان را روایت کنند. از ویژگی‌های دیگر این کتاب، وجه معماگونه  و سرگرم‌کننده بودن آن است. در لا‌به‌لای تصویر هر صفحه، جانورانی پنهان شده‌اند که در نگاه اول دیده نمی‌‍شوند. در این کتاب کودکان با برخی از زیستگاه‌های این جانوران نیز آشنا می‌شوند.گریم بیس، نویسنده و تصویرگر کتاب، با بکارگیری شیوه‌ی آموزش غیرمستقیم به کمک بازی و سرگرمی، تاثیر ماندگاری در ذهن بچه‌ها و حتی مخاطبان بزرگ‌تر به جا می‌گذارد.

درباره نویسنده کتاب آب چال

«گریم بیس»، نویسنده و تصویرگر انگلیسی-استرالیایی این اثر، بیش‌ از ۴۰ کتاب برای کودکان نوشته و تصویرگری کرده است و برخی از کتاب‌هایش طرف‌داران بسیاری در سطح جهانی دارد. از میان کتاب‌های او تاکنون تنها کتاب «آب‌چال» به فارسی برگردانده شده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آب چال

مشخصات کتاب آب چال

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 32

دیویی : 553/7‏‫‬‭ب537آ 1392

کتابشناسی ملی : 2‎0‎4‎9‎5‎6‎8

شابک : 978-964-389-245-6‬‬

سال نشر : 1392

نظرات درباره کتاب آب چال