کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول)

آموزش، تمرین، سرگرمی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی

صفحات کتاب : 64

خلاصه کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول)

معرفی کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول)

کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول) نوشته شده است تا شما –البته مغزتان - را یک لحظه هم تنها نگذارد. تمرینات در نظر گرفته شده در این کتاب از سویی و آموزش ها و نکات کاربردی از سوی دیگر، دست به دست هم داده اند تا در طی ۱۶ جلسه، مغز شما را در هفت حیطه ی شناختی مهم حافظه، توجه، مهارت های بصری-فضایی، حل مساله و منطق، مهارت های محاسباتی، بازشناسی چهره و احساسات و مهارت های کلامی بیش از پیش توانمند سازند.

مجموعه ی «باشگاه مغز کودکان» برای والدین و معلمانی است که باور دارند، یادگیری و سرگرمی برای کودکان باید در کنار هم باشد. ما در این مجموعه به دنبال آن هستیم تا به کودکان یاد دهیم چگونه از عملکردهای متعدد مغزی خود (مانند توجه و حافظه) استفاده کرده و تمرینات این مجموعه را حل کنند؛ تمریناتی که به صورت هدف دار، پله پله و به تدریج از آسان به دشوار چیده شده اند و در هر پله کودک را با چالش جدیدی مواجه می سازند.

در کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول) شخصیت های کارتونی متنوعی (مثل بچه موشی و بچه پیشی) هم به کمک ما آمده اند تا بتوانند کودک را در این مسیر تشویق کنند. اگر شما هم مثل ما باور دارید که سن کودکی، بهترین سن برای رشد و ارتقای عملکردهای مغزی است، پس در این مسیر با ما همراه شوید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها باشگاه مغز کودکان (جلد اول)

مشخصات کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد اول)

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 64

کنگره : ‏‫‭BF385

دیویی : ‏‫‭[ج]153/14

کتابشناسی ملی : 6246814

شابک : 978-600-9890-91-0

سال نشر : ‏‫1399

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره باشگاه مغز کودکان (جلد اول)