کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel

5 از 2 نظر

کتاب الکترونیکی آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel

حجم دانلود: 44.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 192

معرفی کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel

کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel نوشته‌ی ایمان اشکاوند راد، تمام کلیات و جزئیاتی که برای یادگیری نرم‌افزار اکسل لازم است، مرحله به مرحله و به طور مفصل شرح و آموزش داده است. امروزه رایانه‌ها در تمامی زمینه‌ها کاربرد دارند و روز به روز استفاده از آن‌ها در ابعاد مختلف زندگی گسترش می‌یابد و می‌توان گفت که بسیاری از کارهایی که در گذشته به شکل سنتی انجام می‌شد در عصر امروز با کامپیوتر و به صورت دیجیتال انجام می‌شود.

یکی از این کارها، ورود اطلاعات و انجام محاسبات ریاضی بر روی آن‌هاست که در اصطلاح به نرم‌‌افزارهای این حوزه صفحه ‌گسترده می‌گویند. یکی از شناخته‌ شده‌ترین و پرکاربردترین نرم‌‌افزارهای صفحه ‌گسترده، نرم‌افزار مایکروسافت Excel است. از این نرم‌‌افزار برای ورود اطلاعات در صفحاتی که دارای تعداد زیادی سطر و ستون است، استفاده می‌شود. همچنین این نرم‌افزار کاربردهایی نظیر انجام انواع محاسبات، مرتب‌سازی، فیلتر کردن، تولید نمودار و چاپ اطلاعات و بسیاری قابلیت‌های دیگر نیز دارد. 

اگر تاکنون با نرم‌افزار اکسل آشنا نبوده‌اید و هیچ اطلاعاتی درباره کاربرد آن ندارید و نمی‌دانید که چطور باید با آن کار کنید، نیازی به نگرانی نیست. با استفاده از کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel گام به گام مراحل را یاد گرفته و با استفاده از تصاویر، می‌توانید همزمان تمرین کنید و به اجرای دستورالعمل‌ها بپردازید. در پایان مطالعه این کتاب، مطمئن باشید که به راحتی به نرم‌ افزار اکسل مسلط خواهید شد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel

مشخصات کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 192

کنگره : ‏‫HF5548/4 ‭/‮الف‬7‏‫‭‮الف‬57 1393

دیویی : ‏‫‬‮‭005/54

کتابشناسی ملی : 3527526

شابک : 978-964-2550-678

سال نشر : ‏‫1393

نظرات درباره کتاب آموزش نرم افزار صفحه گسترده Excel