کتاب آخر شهید می شوی

شهید صادق عدالت اکبری

3 از 1 نظر

کتاب چاپی آخر شهید می شوی

صفحات کتاب : 144

معرفی کتاب آخر شهید می شوی

کتاب آخر شهید می شوی، روایاتی از زندگی و رشادت های شهید بزرگ مدافع حرم شهید صادق عدالت اکبری، است. کتاب آخر شهید می شوی جلد پانزدهم از مجموعه مدافعان حرم و نوشته حسین شرفخانلو است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.

 انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت های گسترده ای دارد، از زیرمجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح است. بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره های بین المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.

گزیده کتاب آخر شهید می شوی

روزی که خواستم از صادق بنویسم، می دانستم که صادق محبوب دل هایی است که روی اسم او تعصب دارند و کار باید به وزن و قوارۀ ارادتی که دوستان صادق به او دارند باشد و از همان لحظۀ اول که بضاعت ناچیزم در نوشتن را در طبق اخلاص گذاشتم و برای صادق پیش کشیدم. از روح بلند و آسمانیِ او مدد خواستم که کمکم کند و دست و دلم را بگیرد و دست و دلم می لرزید از اینکه نکند کار در حداقلی که باید برازنده نام بلند و آوازۀ نیکوی صادق باید باشد، نباشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آخر شهید می شوی

مشخصات کتاب آخر شهید می شوی

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : مدافعان حرم

صفحات کتاب : 144

کنگره : ‏‫PIR8349‭‬‭‬ ‭/ر67‏‫‭آ43 1397

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62‬‬

کتابشناسی ملی : 5584599

شابک : 978-600-330-237-2

سال نشر : 1397

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب آخر شهید می شوی