کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم

3 از 1 نظر

کتاب چاپی دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم

صفحات کتاب : 304

معرفی کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستمکتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم اثری نفیس، با چاپی تمام رنگی و کاغذی گلاسه است که تاریخ پرماجرا قرن بیست را روایت می کند. قرن بیستم را شاید باید قرن فجایع مهیب نامید اما به هر حال این صد سال نیز از پیشرفت ها خالی نبوده است. اثر حاضر ریز و درشت این قرن را تصویر می کند.

گزیده‌ای از کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم

کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم حاوی بی‌شمار تصویر مهیب از خشونت، تبعیض و سرکوب‌گری است که گویا این عصر را متمایز می‌کند. با این حال، پیش از آن‌که واپسین صدسال تاریخ بشر را عصر مصایب نام بنهیم، مهم است که دوره‌های طولانی صلح، جوامعی که به استقلال، خودمختاری، امنیت، و توفیق‌های اقتصادی دست یافته‌اند، پیشرفت‌های پزشکی و کشاورزی که زندگی مردمان بسیاری را نجات داده، و رشد فرهنگ عمومی که به جهان ما حیات و غنا بخشیده‌اند را به یاد آوریم.

 پایان قرن بیستم، همکاری بین‌المللی برای گسترش آزادی سیاسی، افزایش فرصت‌های اقتصادی و حفظ محیط زیست جهان را نوید داد. اگر این درس‌ها را بیاموزیم، تصاویر قرن بیست‌ویکم شاید داستان درخشان‌تری را برای‌مان روایت کنند.» دایره‌المعارف مصور تاریخ قرن بیستم از سوی نشر «سایان» منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم

مشخصات کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 304

کنگره : D421‏‫‭‏‫‬‭/د2

دیویی : 909/82

کتابشناسی ملی : 4140739

شابک : ‫‬‭978-600-8269-00-7

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم