کتاب حسین علیه السلام

قهرمان نجات آدم ها

3 از 1 نظر

کتاب چاپی حسین علیه السلام

صفحات کتاب : 32

معرفی کتاب حسین علیه السلام

کتاب حسین علیه السلام نوشته منصوره مصطفی‌زاده است که توسط انتشارات کتاب پارک منتشر شده است. کربلا روایت حضور قهرمان ها در سپاه حسین (ع) است. مجموعه هفت جلدی قهرمانان کربلا از نشر کتاب پارک منتشر شده است و در هر جلد، داستانی از حماسه آفرینی یکی از یاران امام حسین را بازگو می کند. داستانی برای کودکان بیشتر از 5 سال. کسانی که می خواهند روزی قهرمان سپاه امام زمانشان باشند.

این کتاب با قلم روان و کودکانه و ساده خانم منصوره مصطفی زاده همراه است و در هر جلد یک فضیلت اخلاقی از آن شخصیت عاشورایی بیان می شود و شهادت نه پایان غمبار آن قهرمانان که پاداش فضائلشان است این مجموعه در بخش پایانی هر جلد عنوان متفاوتی دارد به نام «بیا باهم فکر کنیم» که با سوالاتی کوتاه و چند دقیقه تفکر داستان را در ذهن فرزند شما برای همیشه نهادینه می کند.

اینک اثر مقابل ماجرای سالار قهرمانان کریلا حسین(ع) است،  او که در تمام عمرش سعی کرد آدم ها را از بدی ها و بد اخلاقی هایشان نجات بدهد و به آدم های خوب و نیکو تبدیل کند حسین(ع) حتی دلش برای فرماندهان و سربازان سپاه دشمن نیز می سوخت و سعی می کرد به ییادشان بیاورد که چقدر می توانند خوب باشند،،، آخر حسین  قهرمان نجات انسان ها است...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب حسین علیه السلام

مشخصات کتاب حسین علیه السلام

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : قهرمانان کربلا

صفحات کتاب : 32

دیویی : ‭‮دا‬297/953‬

کتابشناسی ملی : 7335456

شابک : ‏‫‬‭978-622-670717-6‬

سال نشر : ‏‫1399

نظرات درباره کتاب حسین علیه السلام