کتاب آن کار مهم

3 از 1 نظر

ناشر: گوی

نویسنده:

تصویرگر: کوثر ارجمند

کتاب الکترونیکی آن کار مهم

حجم دانلود: 3.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 14

معرفی کتاب آن کار مهم

کتاب آن کار مهم، نوشته ندا کلاهی از مجموعه داستان‌های آداب غدیر با تصویرگری کوثر ارجمند است. داستان کتاب آن کار مهم، درباره پسری است که برای انجام کار مهمی با والدین خود به باغ می‌رود. او در پایان داستان به کار مهمی که همان عید غدیر و انجام جشن است پی می‌برد. غدیر بزرگترین و بالاترین عید، از لحاظ ارزش و جایگاه است.

این عید به دلیل اهمیت و تمایز با دیگر ایام، آداب متفاوتی دارد و انجام کارهای خاصی در آن توصیه شده است‌. مجموعه داستان‌های آداب غدیر با استناد به کلام خداوند و معصومین(ع)، با زبانی کاملا کودکانه و قابل درک، این آداب را برای فرزندان دلبندمان توضیح می‌دهد و آن ها را با حال و هوای این عید آشنا می‌کند. با توجه به اهمیت عید غدیر و وظیفه سنگین و قطعی ما در رساندن این دستور پیامبر (ص) ما تلاش کردیم که این امر مهم را به صورت واضح ، شیرین و دلنشین، برای عزیزانمان عنوان کنیم.

گزیده کتاب آن کار مهم

 بابا اسب سفیدی را که من دوست دارم و قرار است به زودی یک کره به دنیا بیاورد بیرون می‌آورد تا کمی راه برود و هوای تازه بخورد. به کمک بابا هویجی را که مامان به من داده به اسب سفید می‌دهم و آرزو می‌کنم یک کره اسب سفید و زیبا مثل خودش به دنیا بیاورد.

-باباجون کار مهمی که به خاطرش به مزرعه آمدیم به دنیا آوردن کره اسب است؟

نه عزیزم کاری که ما به خاطرش به مزرعه آمدیم خیلی مهم‌تر است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آن کار مهم

مشخصات کتاب آن کار مهم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 14

دیویی : 8‮فا‬3

کتابشناسی ملی : 5932974

شابک : 978-622-6635-09-7‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب آن کار مهم