کتاب سلام آدم های دنیای من

پرورش مهارت های کودکان 1

3 از 1 نظر

کتاب چاپی سلام آدم های دنیای من

صفحات کتاب : 120

معرفی کتاب سلام آدم های دنیای من

کتاب سلام آدم های دنیای من جلد اول از کتاب‌های مجموعه‌ی پرورش مهارت برقراری ارتباط با دیگران است که درباره‌ی موضوعات مختلف مهارت‌های اجتماعی است که به کودکان کمک می‌کند تا بتوانند رابطه‌ی خوبی با خانواده، دوستان و دیگر افراد جامعه برقرار کنند و مهارت‌های ارتباطی‌شان را تقویت کنند. کریستین شواب و کاساندار فلورا نویسندگان کتاب و لیلا کاشانی وحید مترجم آن است. کتاب سلام آدم‌های دنیای من! از محصولات انتشارات مهرسا است.

کتاب سلام آدم‌های دنیای من! کتابی جالب و آموزنده برای تقویت و پرورش مهارت برقراری ارتباط با دیگران است. کریستین شواب و کاساندرا فلورا در کتاب سلام آدم‌های دنیای من! به مجموعه‌ای مهارت‌های اجتماعی مثل سلام و خداحافظی کردن، سوال کردن، به نوبت صحبت کردن و تمرکز روی یک موضوع، راستگویی، به کار بردن کلمات خوشایند و مودبانه و ... می‌پردازند و با ذکر دلیل و مثال توضیح می‌دهند که چرا و چگونه باید چنین مهارتی را در خودمان تقویت کنیم و پرورش دهیم.  

گزیده کتاب سلام آدم های دنیای من

وقتی کسی را می‌بینم که می‌شناسم، به او سلام میکنم. این کار جزو آداب معاشرت و رفتارهای خوب است. وقتی بیدار میشوم، به خانواده‌ام سلام میکنم. به معلمان و دوستانم در مدرسه سلام میکنم. به همه‌ی کسانی که در طی روز میبینم سلام میکنم. سلام به معنی سلامتی و آرزوی موفقیت برای طرف مقابل است. گاهی کسی را میبینم که نمی‌شناسم، اما می‌توانم به او هم سلام کنم و اسمم را به او بگویم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب سلام آدم های دنیای من

مشخصات کتاب سلام آدم های دنیای من

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : پرورش مهارت های کودکان

صفحات کتاب : 120

دیویی : 305/231‏‫‬‭ش697س 1396

کتابشناسی ملی : 4910085

شابک : 978-600-98166-2-0

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب سلام آدم های دنیای من