کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

پرورش مهارت های کودکان 7

3 از 1 نظر

کتاب چاپی مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

صفحات کتاب : 112

معرفی کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره جلد هفتم از سری مجموعه‌ی پرورش مهارت‌های اخلاقی و اجتماعی است. کریستین شواب و  کاساندرا فلورا در این جلد به پرورش مهارت‌ و انگیزه برای احترام به قوانین مدرسه و جامعه پرداخته‌اند و لیلا کاشانی وحید کتاب را به فارسی ترجمه کرده است. کتاب مدرسه برای ما بچه‌ها کلی برنامه داره! از محصولات انتشارات مهرسا است.

کتاب مدرسه برای ما بچه‌ها کلی برنامه داره! به موضوعاتی پرداخته است که ممکن است هر کودکی در محیط مدرسه با آن رو به رو شود. از مسائل ساده‌ای مانند سوار شدن به سرویس مدرسه گرفته تا تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا یا تعطیلی به خاطر اتفاقات غیر مترقبه‌ و پیش‌بینی نشده‌ای مانند آتش‌سوزی یا زلزله. بچه‌ها با مطالعه‌ی کتاب مدرسه برای ما بچه‌ها کلی برنامه داره! میاموزند که در حضور معلم جایگزین باید چطور رفتار کنند یا شرایط سر زدن به کتابخانه‌ی مدرسه چیست؟ مراسم و مناسبت‌های ویژه در مدارس چطور برگزار می‌شوند و اردو رفتن و کارنامه گرفتن چه آدابی دارد.

گزیده کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

بعضی از بچه ها هم هر روز با سرویس به مدرسه می‌آیند. سرویس مدرســه به تعداد بچه‌ها صندلی دارد. وقتی سوار سرویس میشوم، به سرعت می‌نشینم. موقع حرکت کردن سرویس نباید بایستم. باید درون سرویس به صحبت های آقا یا خانم راننده توجه کنیم و قوانین سوار شدن به سرویس را رعایت کنیم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

مشخصات کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : پرورش مهارت های کودکان

صفحات کتاب : 112

دیویی : ‭305/231‬‏‫‬‭ش697م 1396

شابک : 978-600-98166-8-2

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب مدرسه برای ما بچه ها کلی برنامه داره