کتاب بذر خون

3 از 1 نظر

کتاب چاپی بذر خون

صفحات کتاب : 263

معرفی کتاب بذر خون

کتاب بذر خون به قلم محمد فائزی فرد داستانی است از تاریخی دگرگون و تغییر شکل یافته. روایتی که در آن داعش نه‌تنها از مرزهای ما رد شده بلکه ایران را زیر و رو کرده است. داستانی که در اصفهان می‌گذرد و داعشی که پشت دیوارهای اصفهان، این عروس فرهنگ و تمدن ایرانی - اسلامی خیمه زده و در یکی از مهمترین قدم‌های خود سودای تصرف آن را دارد.

محمد فائزی‌فرد که از نویسندگان جوان و نام‌آشنای ادبیات ژانر است در اثر خود داستانی را روایت می‌کند که هم رنگ تاریخ دارد هم رنگ واقعیت. داستانی سراسر رنج و تیرگی برای بیدار کردن ما از خواب بی‌خیالی نسبت به امنیت خودمان.

قهرمانی که در دوران ایران پاره‌پاره زندگی می‌کند و باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند. مقابله با داعش سخت‌تر است اما او نمی‌داند که این سختی مرحله آخر است یا او باید با مشکلات بزرگی مبارزه کند.

گزیده کتاب بذر خون

مردم اصفهان به محاصره داعش عادت‌ کرده‌اند. عادت کرده‌اند هر روز خبر بشنوند که داعش یک گوشه دیگر را هم گرفته است و یک قدم دیگر به کامل کردن محاصره اصفهان نزدیک شده‌اند.

اما آن حمله ناگهانی به بخش نظامی فرودگاه شهید بهشتی، فرید را از خواب سنگینش بیدار کرد.

فرید قبلاً سیلی سختی به خودش زده بود که از خواب بلند شود اما باید یک چیزهایی را می‌دید. چیزهایی که باورش برای هیچ‌کس قابل قبول نبود؛ حتی خودش! حال او مانده است و شهری در محاصره و فرماندهی خائن. او کدام سمت می‌ایستد؟

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب بذر خون

مشخصات کتاب بذر خون

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 263

کنگره : ‏‫‬‭PIR8356

دیویی : ‏‫‬‭8‮فا‬3/62‬

کتابشناسی ملی : 8414577

شابک : ‏‫‬‭978-622-6837-96-5

سال نشر : ‏‫1400

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب بذر خون