کتاب عزرائیل

کهنه سرباز

3 از 1 نظر

کتاب چاپی عزرائیل

صفحات کتاب : 294

معرفی کتاب عزرائیل

کتاب عزرائیل به قلم نیما اکبرخانی، از ماجرای قتل یک گروه مواد مخدر در تهران و چند سرباز نیروی قدس سپاه در دوحه شروع می‌شود و با یک ماجرای هیجانی به ترکیه و شمال سوریه به پایان می رسد.

نویسنده تنها محدود به اتفاقات هیجان‌انگیز نمی پردازد.بلکه او به سراغ پشت پرده اتفاقات مهمی می‌رود. کهنه ‌سرباز نقبی به اتفاقات چهل سال گذاشته ایران هم می‌زند و داستان را به گروهک تروریستی منافقین و سال‌های جنگ می‌کشاند.

درد اصلی جلد اول رمان عزرائیل پیدا کردن قاتل و قاتلان احتمالی نیست. درد اصلی این رمان خیانت است! خیانتی که هیچکس باورش نمی‌کند. نیما اکبرخانی در رمانش با دقتی مثال‌زدنی از جزئیات این ماجرا پرده می‌بردارد و قلمی روان، دو داستان موازی را پیش می‌برد.

گزیده کتاب عزرائیل

مرد ظاهر آرام و موجهی دارد. با آن کت و شلوار معمولی و خوش دوخت، با آن کیف سامسونت، با آن خودروی سواری، از هرکس بپرسی می گویند کارمند بانک است. اما کسی می داند پشت این نقاب آرام و موقر چه کسی قرار دارد؟ واقعا او کیست؟ موش؟ گربه؟ یا عزرائیل؟ او که سراسر ابهام است کلید فهمیدن علت این همه قتل و خونریزی است یا قفل آن؟ یا نکند چیزی فراتر از آن است؟ چه کسی زیر شکنجه تاب می آورد و چه کسی گناه قتل پنج نیروی سپاه قدس در دوحه قطر را به گردن می گیرد؟ و سوالی که از همه مهم تر است؛ حق با علی است؟ و...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب عزرائیل

مشخصات کتاب عزرائیل

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 294

کنگره : ‫‬‭PIR8334

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 7674670

شابک : ‏‫‬‭978-622-6837-97-2

سال نشر : 1400

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب عزرائیل

98991****2855

خیلی زیبا بود

1400/10/28

پاسخ