1 / 3

دانلود کتاب باران های هفت تپه

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 1.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 284
4,500 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

موضوع این کتاب «جنگ ایران و عراق» است که در قالب خاطرات نوشته شده است. نادر بذری در این کتاب حرف‌هایی را می‌گوید که تا به حال برای هیچ‌ کس بازگو نکرده و در دل نهان داشته است.

نادر بذری متولد ١٣٤٧ در بابل است. در چهارده سالگی و در کمال ناباوری خانواده و اطرافیانش عازم جبهه می‌شود. اعزامش با مخالفت زیادی همراه بوده و به ‌سختی صورت می‌گیرد. قبل از او دو برادر بزرگش ناصر و جعفر نیز عازم جبهه می‌شوند.

بذری در این کتاب، چهار سال خاطراتش را در جبهه‌های نبرد بازگو می‌کند. او در این کتاب از عملیات‌هایش: والفجر ٤، کربلای ٥، کربلای ٨ و عملیات فاو می‌گوید. همچنین او از فاو و اندیمشک و هفت‌تپه نیز یاد می‌کند. بیشتر بخش کتاب به خاطرات بذری در هفت‌تپه اختصاص دارد.

نویسنده همچنین از خاطرات دوستانش، از شوخی‌ها و خنده‌ها و از فضا و حال و هوای رزمندگان جنگ می‌گوید و از مناجات‌ها، وصیت‌نامه نوشتن‌ها و دعاهایشان و همچنین از شهادت هم‌رزمان دو برادر عزیزش ناصر و جعفر که هر دو شهید می‌شوند و نادر بذری را در هفت‌تپه با خاطراتشان تنها می‌گذارند، سخن به میان می‌آورد. بذری در این کتاب صحنه‌هایی را به یاد می‌آورد و بازگو می‌کند که دل هر خواننده‌ای را به درد می‌آورد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 284

شابک دیجیتال : 978-600-03-1845-1

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

فهرست

اشاره
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
عکس ها

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات