× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

عشق، طب معجزه

نگاهی تازه به درمان بیماریها

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : سمانه فلاح

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 168

کتابشناسی ملی : 3791730

شابک : 978-600-6235-66-0‬‭‬

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

هنگامی که قلم دردست گرفتم تا نگارش این کتاب را آغاز کنم، احساس کردم که مطالب فراوانی هستند که می توانم به هر یک از شما معرفی کنم. مطالبی که همگی ابتدا از عشق شروع شده، به درمان رسیده و سپس به معجزه ختم می شوند.
در سال 1989 در زمینة جراحی و فعالیت در بیمارستان ها بازنشسته شدم و احساس می کردم که چیزی در دنیا وجود دارد که فراتر از جراحی های طولانی و دشوار می تواند در عرض چند لحظه بدترین بیماری ها را درمان کند. آنچه که در پسِ زبانم نهفته بود و من می توانستم به شکل یک پیام، مردم مختلف به ویژه بیماران را آگاه کنم و سلامتی را به بدن های رنجورشان بازگردانم. البته حدود ده یا دوازده سال پیش که همچنان به کار جراحی مشغول بودم از قدرت زبان در درمان بیماری ها حرف هایی زدم، اما خیلی از افراد پیدا شدند که با من مخالفت می کردند و این روش را روش غیرعلمی و بی پایه و اساس معرفی کردند. اما به تازگی هنگامی که بیشتر از اهدافم توضیح می دهم، همان مخالفان سال ها پیش، به نشانة موافقت و تأیید سر تکان می دهند و علاقه دارند بیشتر برایشان توضیح بدهم. امروزه همانند سال ها پیش همچنان در تلاشم تا دربارة منابع بسیار خوب و معتبری که می توانند صحت گفته ها و روش های پیشنهادی مرا به اثبات برسانند توضیحات واضح و روشنی بدهم تا همه از فرق میان درمان های شیمیایی و درمان های درونی آگاه شوند.

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 9.2 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 100

موضوعات

فهرست

مقدمه
پیشگفتار
بخش 1: توجه به بدن
فصل 1: «یک شنونده خوب»
فصل 2: یکدیگر را شفا دهیم
فصل 3: بیماری ها و ذهن ما
فصل 4: هدفی برای زیستن
بخش 2: جایگاه ذهن
فصل 5: آغاز سفر
فصل 6: تمرکز بر ذهن برای بهبودی
فصل 7: تصور بیماری ها و بهبودی
فصل 8: متفاوت باشید
فصل 9: عشق و مرگ

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات