× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4 / 5

درآمدی که واقعا ارزشش را دارید بدست آورید

شاهکاری تازه از برایان تریسی

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : فریبا سبز چمنی

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 320

کنگره : ‫‬‮‭HF5381‫‬‮‭/ت4ب4 1392

دیویی : ‫‬‮‭650/1

کتابشناسی ملی : 3168546

شابک : ‫‭978-600-6235-31-8‬

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

«امروز شما دقیقاً همان مقداری که تصمیم گرفته‌اید داشته باشید را دارید، نه بیشتر و نه کمتر. شما از نظر مالی در این نقطه قرار دارید چراکه شما تصمیم گرفته‌اید در اینجا باشید. فقط شما. نه هیچ کس دیگر.

در موضوع درآمد، این حرف به آن معناست که هر درآمدی که امروز دارید همان مقداری است که تصمیم گرفته‌اید داشته باشید (نه یک ریال بیشتر و نه یک ریال کمتر).

شما در نتیجه‌ی کارهایی که کرده‌اید و کارهایی که نکرده‌اید تصمیم گرفته‌اید این مقدار درآمد داشته باشید. کارهای خاصی انجام داده‌اید تا درآمدتان را به مقدار امروزی برسانید.

و کارهایی هستند که انجام نداده‌اید که باعث شده‌اند درآمدتان کمتر از مقداری باشد که واقعاً توانایی داشتید بدست آورید. هر آنچه که امروزه درآمد دارید را خودتان تصمیم گرفته‌اید کسب کنید.

وقتی من برای بار اول این را شنیدم، اینکه خودم تعیین کننده‌ی درآمد خودم بودم، خیلی شگفت زده و عصبانی شدم. به شدت آن را انکار کردم. گفتم "این حقیقت ندارد. هیچ کس انتخاب نمی‌کند که این مقدار درآمد داشته باشد و همیشه نگران پول باشد."

من همواره والدین، تحصیلات، رئیس، شرکت، وضعیت صنعت، رقابت و اقتصاد را مسئول حقوق پایین خود می‌دانستم. بعد اطرافم را نگاه کردم و متوجه شدم که صدها یا حتی هزاران نفر دیگر بودند که همان محدودیت‌ها و مشکلات مرا داشتند اما خیلی بیشتر از من درآمد داشتند و زندگی‌شان بهتر از من بود.»...

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 1.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 320

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

9

98935****4240

عالی

9

98912****8824

بی نهایت ممنون