1 / 3

قدرت انعطاف پذیری

فکر خود را تغییر دهید تا شادی را همین امروز تجربه کنید


دانلود کتاب قدرت انعطاف پذیری

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 613.2 کیلو بایت
صفحات کتاب : 120
8,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

شاهکاری از دیمیان هیوز
«تحقیقات نشان داده‌اند که حدود ۷۳ درصد از خریداران در نقاط مختلف دنیا قبل از اینکه چیزی را خریداری کنند، به نسبت پنج بار دچار شک و تردید می‌شوند. به عبارت دیگر آنها قبل از خریدن اجناس، پنج بار آن را کنار می‌گذارند و دوباره بر می‌دارند. علاوه بر آن بخش دیگری از این تحقیقات نشان داد که حدود ۸ درصد از فروشندگان نیز به نسبت پنج بار جنسی که مشتری در خرید آن شک دارد را از او می‌گیرد و در انتها می‌پذیرد که آن را بفروشد.

در حالت کلی اگر بخواهیم این مطلب را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که حدود ۸ درصد از افراد در حال سود بردن از ۷۳ درصد از مردم هستند. تعجبی ندارد که همین تعداد کم و انگشت شمار بتوانند در مقایسه با تعداد بیشتری از مردم سود کنند. این نسبت شاید کمی‌متغیر باشد، اما نسبت تعداد افراد موفق و افراد عادی را به وضوح بیان می‌کند.

با ارائۀ این مثال ما قصد داریم، پشتکار فروشندگان در نشان دادن صبر و تحمل و فروش اجناس را بیان کنیم. اگر ما بخواهیم خودمان را جای خریداران بگذاریم، قطعاً نمی‌توانیم با بار اول دیدن هر چیزی، آن را بخریم. اما اگر بخواهیم در گروه فروشندگان باشیم، آیا می‌توانیم در صبر و تحمل نشان دادن از خود، این چنین تلاش کنیم؟ آیا پس از پنج بار «نه» شنیدن، از فروش جنسی، خود خسته و پشیمان نمی‌شویم؟»

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 120

کنگره : ‫BF637‭ /‮الف‬2‫‬‮‭ھ96 1392

دیویی : ‫‬‮‭158/1

کتابشناسی ملی : 3242105

شابک : 978-600-6235-37-0‬‬‬

سال نشر : 1392

نظرات